İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

isimtescil.net kredi

Elazığlı168

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar

İsimtescilden bir domain alacağım önceki domain alışlarımdan artan 1.5 ytl aktarılan kredilerim var şimdi alacğaım domain için yatırmam gereken miktar 8.48 ytl ben sadece 7 ytl yatırsam gerisi kredilerden tamamlanırmı yoksa illa 8.48 yatırmak zorundamıyım kredilerim hiç bi işe yaramıyormu

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yatırdığın para kredine yansır zaten.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sanırım 50 ytlden aşağı ekletmiyor.
Benimde içeride 4 ytl var, başımın gözümün sadakası olsun.

M

MiNiKCaDi

Misafir
aman isim tescilden uzak durun. site sahibi ferhat beyin msn adresi var. domain panelimde sorun oldu msn de yazayım dedim adamın bi dövmedigi kaldı. bi müşteri ile nasıl diyolog icinde olunur ögrenmeden patron olmuşlar işde.
artık isim tescil 1 ytl ye domain satsa almam.
telefonla arayınca iş cözülüyo ama istanbul dısındaki arkadaslar icin 10 dk konussan 2 domain paran gidecek yazık degilmi ticketlere yanıt verme oranıda cok düşük mecburen telefon acacaksın. neyse benden uzak olsun şahsi fikrim.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
godaddy ile çalışıyorum paypal ilede kredikartı ilede domain aldım anında aktif oldu hiç sorun yaşamadım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5