İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

isimtescil.net ve whois.com.tr den domain sorgulamayın.

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bunda anormal ne var ki ?
Sitenin bir yerinde sorguladığınız domainler tarafımızdan kayıt edilmez ve alınmaz. Diye bişey mi yazıyor ?
Benim de domain sorgulanan sitem olsa ben de yaparım.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
isimtescil'in böyle birşey yaptığını biliyordum zaten daha önce benimde başıma gelmişti böyle bir olay da whois.com.tr ' nin de yaptığını ilk defa duydum. Genelde'de ordan sorgularım ya :) İ

M

MuratSoy

Misafir
Çok terbiyesizce bir hareket olmuş citdende onların alınması tesadüf değildir kesinlikle o anda mı alındı bu tür hareketler firmalara olan güveni sıfıra indiriyor..

Biraz reklam gibi olcak ama benim sorgulama sitem var ordan inceliye bilirsiniz güvenle istediğiniz gibi kontrol ettirin güvenli olduğunu göreceksiniz.

www.whoisturk.com

ttasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun.Ben 10 tane felan domain aldım bir sıkıntısını görmedim ama bu duyduklarımdan sonra güvenim sarsıldı açıkçası

MYSTeRiouS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet bu durumlar bende karşılaştım maalesef. Kimseye güven kalmadı :peh:

apartopar06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
azomce banada oldu arkadaşlar keşke forumu okuyup ona göre davransaydım gitti domain hemde 2 tane
forexshop ve forexstore

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5