İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

isimtescil.net'deki hosting problemmi bitmiyor..

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Evet Arkadaşlar isimtescil'den hosting aldım 72 $ karşılıgında kalitelidir diye ama sitem ayda en az 4 ile en fazla 8 kere belirli saatlerde ulaşılamadı ,benim fikrimce isimtescil'den hosting alınmaz..

Bende ödediğim para yanmasın die mecburen beklemedeyim ,daha kaliteli bir yurtdışı sunucusu bularak hostumu taşıyıcam..

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
kaliteli hosting istiyorsan kesinlikle mediatemple.net referanslarına baktığınızda anlarsınız zaten ve ayda 35 - 40 lira civarı abartılı özellikler veriyor sorun sıfır.

DomainAdam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mediatemple.net Gerçekten süper bizim bir iki arkadaş kullanıyor ordan

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
araştırmadan host alımı yapmak her zaman yanlıştır.

Remixindir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen bende isimtescilden hosting aldım tam bir fiyasko

Alacak Arkadaşlar Bir KEz Daha düşünsünler . Sitelerimde 2 gün önce 4 saat 2 gündür de hergün 5 er dakikalık kesintiler yaşıyorum.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Yurtdışı değil ama severek kullandığım bir firma , www.daimihosting.com .Denemeni tavsiye ederim.Fiyatlar gayet düşük.İşte ben ortalama 5 aydır kullanıyorum gördüğüm , hisettiğim , çok gözüme batan bir sorunu yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi