İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İsimtescil

K

KeMaNcI

Misafir
Isimtescil skandallarının üzerine birtane daha ekledi!

Dün akşam bir domain boştaydı.. Hemen register ediyim , kredi kartımla dedim.. Daha önce kredi kartıyla aldığım da domainlerim anında aktif ediliyordu.. Dün akşam ne hikmetse beklemede kaldı.. Dedim en geç 1 saat içinde aktif olur.. Neyse çıktım netten.. Az önce gözlerime inanamadım :S domain panelimde hala beklemede ve domain godady'den alınmış gözüküyor.. Bu sinirle arkadaşlara bir mail attım..

Ve hala cevap yok. Belli ki mailde gelmeyecek. Parasında değilim , isimtescilde domainleri olan arkadaşlar veya yeni register edecek arkadaşların 1 değil 2 defa düşünmesini hatta almamasını tavsiye ederim

K

KeMaNcI

Misafir
Godady'de cc ile alımlarda 30 dk gibi bir süre ile bekletiyor..

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dostum hem 3 Karakterli :net Bulmuşsun... Gidip isimtescille Uğraşman Zaten Abslut..

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
godaddy den pp ile alacan hiç beklemicen en temizi..

egitimsart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isimtescil'e attığım yardım mesajına cevap 3 gün içinde gelmişti. para artınca kalite düşüyormuş demekki..

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Normali para arttıkca Kalitede Artar ama bi değişiklik olmuş sanırım :)

K

KeMaNcI

Misafir
Parayı kredi olarak eklemişler hesaba :) ama yapacaklarını yine yaptılar sanki alışveriş yaptık aldıkları kdv ücretini keserek 9,9 ytl yollamışlar.. Para yine içeride kalacak nedense bu adamlara para bırakmak istemiyorum

hintel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Isimtescil skandallarının üzerine birtane daha ekledi!

Dün akşam bir domain boştaydı.. Hemen register ediyim , kredi kartımla dedim.. Daha önce kredi kartıyla aldığım da domainlerim anında aktif ediliyordu.. Dün akşam ne hikmetse beklemede kaldı.. Dedim en geç 1 saat içinde aktif olur.. Neyse çıktım netten.. Az önce gözlerime inanamadım :S domain panelimde hala beklemede ve domain godady'den alınmış gözüküyor.. Bu sinirle arkadaşlara bir mail attım..

Ve hala cevap yok. Belli ki mailde gelmeyecek. Parasında değilim , isimtescilde domainleri olan arkadaşlar veya yeni register edecek arkadaşların 1 değil 2 defa düşünmesini hatta almamasını tavsiye ederim
Arkadaşlar boşuna kafa patlatıp duruyorsunuz, Ferhat Tunalı dediğiniz şahıs yani isimtescil in sahibi , sahte isim kullanıyor ,neden kullanıyor (çünki eski takanakları ,karşılıksız verdikleri çek mağdurları oyucak onu) asıl adı " abdullah büyük" siz sahte ismi kullanan bir kişiden nasıl haklarınızı yasal olarak alabilirsiniz ki? kadriye işlemci midir işlemecimidir nedir , o daha patronun gerçek adını bile bilmediğinden eminim ,ve savunup duruyor, patronunun adı "abdullah büyük" be kızım, Arkadaşlar sahte isimle muhatap olamazsınız . Boşuna uğraşmayın.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Aynısını geçen yıl bana da yapmışlardı sonra peşine düştüm domainin sonunda gördüm ki adamlar sadece yapım aşamasında sayfası koyup isimtescilin reklamını koymuşlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5