İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

işini iyi bilen Host Firması arıyorum.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaa yeter walla, 10 gundur 4-5 farklı hostcu ile gorustum. sorunumu halledemediler. hepsi yaparız dedi ama yapamadılar. işini iyi bilen birileri varsa bekliyorum. msn e. [email protected] hoting windows olacak bu arada..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun şu. yeni bi script aldım. scripti aldığım sitede script tıkır tıkır çalışıyor. sorun şu. Benim admin panelinde ürün veya ürünlerin resimlerini ekleyemiyorum. sayfa bulunamadı diyor. bi hostcu arkadaş, scrtiptten kaynaklandığını soyluyor, ama scriptin aynısı diğer hostta çalışıyor. bi hostcu arkadaş bileşen eksikliği diyor. başka biri başka bişey diyor. ama sorunu çozen olmadı.

M

mcanli

Misafir
resim ekleme deyince problemin oluşması normal.

tıkır tıkır çalışıyor dediğin bilgisayarda kurulu bir upload bileşeni olabilir ve sorunsuz olarak çalışmaktadır. Bu bileşen serverda olmayınca hata veriyordur.

Script FSO ile upload yapıyordur güvenlik sebepleri nedeniyle serverda çalışmıyordur.

Tam olarak sorunu çözebilmek için upload işlemini yapan sayfa kodlarını, sorun yoksa buraya var ise özel mesajla kodu yazarsan yardımcı olabilirim.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Active Server Pages error 'ASP 0126'

Include file not found

/admin/addimage.asp, line 11

The include file '../ScriptLibrary/incPureUpload.asp' was not found.
şimdilik bileşenle ilgili bi sorun değil ama ilgili sayfa dizinde yok nasıl çalışsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5