İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşinize Çok Yarayacak .!!

aly2400

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilen bi arkadaş yazabilirmi sitemizi eklesek çoğul hit mi getiriyor tekil hit mi ? Ban sebebimidir ?

KeaveN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bilen bi arkadaş yazabilirmi sitemizi eklesek çoğul hit mi getiriyor tekil hit mi ? Ban sebebimidir ?

Tekil hit geliyor ve ban sebebi yoktur.

Süper bir uygulama arkadaslar sorunlarınızı webbu daki konudanda dile getirebilirsiniz.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Bilerek susup ses çıkartmıyım diyorum ama bu kadarına da pes.
Tamam yorum isteyebilirsiniz, en doğal hakkınız emeğiniz var ama direk kendi konunuza yönlendirmeyi bırakın artık burası imleme forumu de-ğil.

Makalenizi konunuza yazın, altınıza alıntı - link olarak belirtin, yorum isteyin. O zaman herkes yorum yapacaktır.

Konunuzu ve "yorum bekleme" mesajlarınızı 24 saat içerisinde düzeltmezseniz gerekli işlemleri uygulayacağım.

qesh.koliq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gercekten yararlı bir paylaşım ilk fırsatta denicem keşke resimli anlatım yapsaydın.Yinede çok teşekkürler :)

KeaveN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Resimli anlatim mevcut kardeşim
Konunun altında webbu sitesinde
burda resimler cıkmadı nedense direk kopyala yapstr yapdm :D

gafkolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
heyyt be topladigim kredilere bak sen hele :D

167682_1695123390427_1608100147_1561686_3506741_n.jpg

tembelyarasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle bu siteyi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum.

ama buradan gelen ziyaretçiler hemen sitemizden çıkıyor yani bize gerçek anlamda katkısı olmuyor haksız mıyım acaba?

KeaveN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sitenize giren her tekil kişinin sitenize faydası söyle oluyor

Mesela konu acdıqınız zmn googlede cabuk indexleniyor
Arama motorlarında sizi üste çıkarıyor
Sitenizde reklam varsa onlara tıklıyorlar.

Daha bilmediğim faydaları var yani :) bu 3 madde ben denedimde sonuclarını yazdm :D

qesh.koliq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım benim twitterda söyle bi hata veriyor "Unfortunately we can't approve your twitter account yet
This is because your tweeting is not active enough yet. We do everything we can to maintain a high quality community on twiends. Your twitter account might be delayed being approved if it has certain characteristics, such as being very new, not having a profile picture, having very few tweets, or featuring inappropriate content. Please see this article for more information about this, and how to get your account approved quicker." Bu ne demek oLuyor?Kredi alamıyorum twetter bölümünden ?:/

KeaveN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
twitter hesabın etkin deil henüz
etkin olabilmesi için iyi bir topluluqunun olması lazım .yani twitterin aktif olması lazm

Twitter onaylandıkdan snra sitedeki twitter hesabın onaylanması biraz gecikebilir.
Bende suanda kulanmıorm twitter :D

KeaveN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
xD sağ tarafda olanları Follow de facede ekleme gibi bise :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5