İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

işkur grafik tasarım kursu duyurusu

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
DUYURU​

İŞKUR Meslek Edindirme Kursları kapsamında, Bilgisayarlı Grafik Tasarım Eğitimi başlayacaktır. Katılmak isteyenler için aranan şartlar ve eğitim bilgileri aşağıda listelenmiştir. Şartları uygun olan adaylar aşağıdaki iletişim bilgilerini arayarak mülakata katılmak için kayıt yaptırabilirler.

İŞKUR - BATIFEN ORTAKLIĞI İLE DÜZENLENECEK OLAN BİLGİSAYARLI GRAFİK TASARIM EĞİTİMİNE KATILMAK İSTEYENLERDE ARANAN ŞARTLAR
1- Adaylar İşsiz olmalı
2- Adaylar İşkur’a kayıtlı olmalı (internetten kayıt yaptırılabiliyor.)
3- SGK veya Bağ-kur lu olmamalı
4- En az Lise Mezunu olmalı
5- Üniversite öğrencileri eğitimden faydalanamaz ancak Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri faydalana bilir
6- Adaylar 17 - 40 yaş aralığında olmalı
7- 24 ay içinde İşkur un herhangi bir eğitimden faydalanmamış olmalı
8- 6 Ay boyunca eğitime ara verecek mazereti olmamalı
9- Mülakat Tarihi 18.06.2010 Cuma günü
10- Eğitimin Başlama Tarihi : 01.07.2010
Eğitimin Bitiş Tarihi : 21.12.2010
11- Kursiyerler geldikleri her gün için 15 TL harçlık alacaklardır
12- Dersler Hafta içi her gün 5’ er saat düzenlenecektir.

İletişim için :
Batıfen Bilgisayar ve İngilizce Kursları
Eğitim Danışmanı: SENEM AKSOY
Adres : Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sok. Nurettinbey İşhanı No:1 Kat:5-6 Kızılay /ANKARA
Tel : (312) 433 00 40 - (312) 430 47 40

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
kurs 6 ay sürecek

6 ay devam zorunluluğunuz var, geçerli mazereti olmadan ayrılanlara cezai müeyyide var

dünya bankası desteği ile gerçekleştirilmektedir

15 tl yevmiye aylık ödenecektir banka hesabınıza

işkura internetten kayıt yaptırabilirsiniz

ayın 18'inde mülakat var 50 kişi alınacak ve 2 aşamalı bir eleme sistemi uygulanacak erken gelen kazanır

turkineri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende Batman'da bu kursa başvurup eğitim aldım. Günlük 15 TL para veriyorlar. Yeni Arkadaşlar ve yeni bir ortam ediniyorsunuz. Ve en önemlisi bir şeyler öğreniyorsunuz. Kesinlikle başvurun diyorum. Benim için tatil gibi bir şey oldu. Yine olsa yine giderim de. Sadece bir kez başvuruluyor :)

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende Batman'da bu kursa başvurup eğitim aldım. Günlük 15 TL para veriyorlar. Yeni Arkadaşlar ve yeni bir ortam ediniyorsunuz. Ve en önemlisi bir şeyler öğreniyorsunuz. Kesinlikle başvurun diyorum. Benim için tatil gibi bir şey oldu. Yine olsa yine giderim de. Sadece bir kez başvuruluyor :)

Batman'da hangi kurstan yararlandınız?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5