İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İslami Site İçin Domain Önerileriniz ?

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Size önermek istediğim bir kaç isim. Bu isimlerle Google'dan verim alabileceğinizi düşünüyorum.

koktendinci.com
dinimizamin.net
dinibutunsite.com
onlinedin.com
dinhosting.com
dinara.com

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Yorum için teşekkürler kardeşim peki islamsitesi.net nasıl cok uçmuş

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu konuyu neden çok uzatıyorsunuz ki. islamsitesi.net adresini al tamamdır. :)

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
merhaba arkadaşım.az önce fransız uçaklarının libyayı vurduğunu okuyordum peşinden forum açtım senin domain kararsızlığnla ilgili mesajını gördüm.Hali hazırda GEVURLAR müslümanları öldürüyorken müslümanları öldür gibi bi site açabilrsin. moda oldu zaten bi süredir o yanda isyan bu yanda isyan sonuç; gevur gelir müslümanı vurur...
Siyasi konularıda sitende işlemeyi düşünüyorsan gevurlar ve müslümanlar diye site açıp gevurların öldürdüğü müslümanları konu olarak işleyebilrsin.acayipte ziyaretçi çeker.

mesela ; öldür müslümanı.com veya müslümanlara ölüm.com filan olsun.güncel haberlerden özet çıkar sitene koy... öfff ziyaretçiler uçuşur sitede...
dahada fikir üretecek olursak müslümanda petrol var.com petrol için müslümanları öldür.com
petrol müslümanda katil gevurda.com harika domainler olabilir....

incredible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam eger dini site ile para kazanmak derdindeysen arkadasin fikri cok hakli. ama ben senin bana attigin mesajdan anladigim senin derdin dini bilgiler verecek hayirli bir site acmak, eger getirisi olursa da cok sukur diyecek birisin.
Benim sana tavsiye dinimizislam.com eger musaitse yada dinimislam.com da olabilir

mantus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dini haber yayınlamayı düşünürsen rahmethaber.com var elimde verebilriim.

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
İslamsitesi.net ismini reglettim arkadaslar insallah hayırlı olur yönetici arkadasım konuyu kapatabilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5