İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İslami site için sponsor.

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.mucize.net/dua formatında olan siteye islami portal ve forum eklemeyi düşünüyorum ve sitenin şu anki sponsoru şimdilik kapasite artırmayacağını belirtti.

islami içeriğe ters düşmeyecek şekilde istediğiniz reklamı yayınlayabilirim.

300 mb alan
aylık 10 gb bw
10 adet database
php ve cpanel

ayrıca host taşımada yardımcı olabilicek varsa müteşekkir kalırım.

sponsorluk süreniz
firma mısınız yoksa sahıs mı?
ve şartlarınızı pm veya buraya yazabilirsiniz.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bannerimi yayınlamadan, istediğin kadar alan , istediğin kadar bandwith verebilirim.

Tek şartım siteye asla google reklamı koymayacaksın.Çünkü incil reklamları çıkacaktır sitende.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banner vs yayınlamanıza gerek yok, dilediğiniz kadar dilediğiniz limitlerde Sponsorluk hizmeti verebiliriz,
Yeterki amacınız islam'a hizmet olsun...
syg.
Msn : [email protected]

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beceriksiz_acemi' Alıntı:
Tek şartım siteye asla google reklamı koymayacaksın.Çünkü incil reklamları çıkacaktır sitende.

konuyla pek alakası yok ama incil ne kadar değişmiş bir kutsal kitap olsada islamiyetin düşmanı değildir.İndiren aynı Allahtır.
Sitenizde başarılar

Ömer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam felan istemiyorum lazımsa hala görüşelim pm at

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ruen' Alıntı:
konuyla pek alakası yok ama incil ne kadar değişmiş bir kutsal kitap olsada islamiyetin düşmanı değildir.İndiren aynı Allahtır.
Sitenizde başarılar
evet gerçekden de çok alakasız bir mesaj atmışsınız.MEsajını okuyunca sanki kendimi incil ' e inanmıyormuş gibi hissetim.
Kuran a hizmet edecek bir site yapacaksın ve bu sitede masonluk hizmetide verekcesin o bannerlerle.Sence bu ne kadar doğrudur ? Burada kimsenin bir başkasının inancını sorgulama gibi hakkıda yoktur.O insanlar kendi dinlerini yaymak için bir çok etkileyici yayın,reklam kısacası propaganda yapıyorlar. sitesini açdı, google reklamı koydu oradada bu reklamlarlar çıkdı ve birisi girip o insanların değişdirdiği, insana boş şeyler vaad eden yazıları okudu ve aklı karıştı.. Bu durumda ne olacak.BEn onların okunmasına, bilgi vermesine karşı değilim.İslami bir sitede onun olmasına karşıyım.Zaten Kuran-ı Kerim ' dede hristiyanlık hakkında çok geniş bilgi bulunmaktadır.

Kısacası : Ben islamiyetin düşmani demedim, Allah ' ın kitabı değildir demedim :) Mesaj atarken nedenini bilmedğimiz şeylerde fikir yürütmezsek kimseyi zan altında bırakmayız.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
niye heyecanlanıyorsunki? ben gayet kibarca söyledim.
--------------------
--------------------

bu mesajından ben yukarda söylediklerini anlayamam.İslamiyet hakkında çok geniş bilgilerim var şükür ki ve bu konu hakkında tartışmaya lüzum görmüyorum.
kolay gelsin

ayrıca ekleyeyim her ne kadar mesajınızdan incil karşıtlığı anlaşılsada size p.m ile bildirmem gerekirdi.konuyu dağattığım için özür dilerim

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ruen' Alıntı:
bu mesajından ben yukarda söylediklerini anlayamam.

işde bunun için kesin kararlara varmayalım demişdim :) İslami sitede Bedava İncil Adresinize Teslim !

Diye bir mesaj hoş olmaz düşüncesiyle onu söylemişdim.Konuyu dağıttığım için bende özür dilerim :)

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi' Alıntı:
evet gerçekden de çok alakasız bir mesaj atmışsınız.MEsajını okuyunca sanki kendimi incil ' e inanmıyormuş gibi hissetim.
Kuran a hizmet edecek bir site yapacaksın ve bu sitede masonluk hizmetide verekcesin o bannerlerle.Sence bu ne kadar doğrudur ? Burada kimsenin bir başkasının inancını sorgulama gibi hakkıda yoktur.O insanlar kendi dinlerini yaymak için bir çok etkileyici yayın,reklam kısacası propaganda yapıyorlar. sitesini açdı, google reklamı koydu oradada bu reklamlarlar çıkdı ve birisi girip o insanların değişdirdiği, insana boş şeyler vaad eden yazıları okudu ve aklı karıştı.. Bu durumda ne olacak.BEn onların okunmasına, bilgi vermesine karşı değilim.İslami bir sitede onun olmasına karşıyım.Zaten Kuran-ı Kerim ' dede hristiyanlık hakkında çok geniş bilgi bulunmaktadır.

Kısacası : Ben islamiyetin düşmani demedim, Allah ' ın kitabı değildir demedim :) Mesaj atarken nedenini bilmedğimiz şeylerde fikir yürütmezsek kimseyi zan altında bırakmayız.

+1 sonuna kadar haklı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5