İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Islem yaparken bu sahis a dikkat edin

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.forum.iyinet.com/showthread.php?t=26350
baslik kapanmis yazamadim bu arkadasla 2 islem gerceklestirmistik
para cok kucuk bir mebla dahi olsada kucuk yada buyuk dolandiricilik dolandiricikliktir
yaptigimiz islemde esinin adina oldugunu soyledigi opaypaldan gonderdigi para hesaptan geri cekildi paypal tarafindan
kendine msn den soyledim 1 ay once halledecegini soyledi simdi biraz once msn de gordum sordum verdigi cevap parayi odedigi :) tabiki yalan
paypal40xm.jpg

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
72$ aldim Bu sahistan
ilk 7$ gonderdi
daha sonra 65$ esinin adindan gonderdi fakat kredi Karti oldugu icin kabul etmedim geri gonderdim
Sahis Havale yaptigim para ile fatura odedigini ve ertesi gun 65$ i diger hesabindan yollayacagini soyledi ve gonderdi
65$dan bahsetmiyorum burda (Msn dede anlamak istemedi kendisi )
esinin adina diye soyledigi hesabindan gondermis oldugu 7$ paypal hesabindan 24 mayis tarihinde geri cekildi printcsreen lerdde goruldu gibi
paypal38hy.jpg

Sanirim printscreen ler daha iyi anlatir(Msn dede soyledim 7$in pesinde degilim ama ustune ustluk sonucta para hesabimizdan geri cekiliyor Birde odedim diyerek bizi yalanci durumuna dusuruyor

Kullandigi paypal Adresleri :
Name:
ProjectTR Administrator
Email:
[email protected]
Name:
Gulsen Bayhan
Email:
[email protected]

mrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm msn log larını aşağıda yolluyorum , ayrıca benimle paypal işi yapmış arkadaşlarıda yada beni tanıyanlarıda buraya bir kaç satır yazmak için bekliyorum,
Olayı kısaca toparlamak gerekirse;

geldi paypal istedi, x paypal adresinden cc ile 72$ yolladım,
yok dedi bu olmaz sen cc ile yolladın kabul edersem hesap upgrade i isterler "deny" yaptı, para tekrar bana geldi (kredi kartına geldi) başıma ilk kez geldiği için şaşırdım, para bende yok sende yok kredi kartına bakıyorum netten ordada yok, bankayı aradım , recharge olduysa 1 2 güne hesabına geçer dediler ok ledim..
fakat o sırada benim kartımın limiti doldu 3 milyon kaldı.. paypal hesabımdada 5€ kaldı... napalım nedelim derken 5€ yu $ a çevirip arkadaşa yolladım, 65$ gibi bir şey kalmıştı borcum...
ayrıca msn log larini takip ederseniz, daha konuşurken bile beni yalancı çıkarıp "hollanda hesabıyla türk kredi kartı kullanamazsın" demiştir...

banka parayı recharge yaptı tekrar x paypalından alıp yine bana ait olan premier y hesabıma aktardım ve hemen arkadaşın paypalına aktardım...
şimdi ss yollamış reversed la ilgili,
fakat arkadaşın söylediği yalandır neden ?

arkadaşa y mailinden para yolladıktan sonra (ve bir kaç kişiye daha yolladıktan sonra) o hesabı "close account" yaptım ve kapattım... close account olan bir hesaptan (ayın 4 yada 5 inde kapattım) , 20 gün sonra (arkadaşın bahsettiği 24 mayıs tarihi) reversed olması mümkünmüdür ?
hadi mümkün diyelim, benim asıl paypal hesabıma neden böyle bir info gelmedi, hadi gelmedi diyelim, neden benim close account olan e-mailime herhangi bir notify gelmedi..
diğer hesabımı hala kullanıyorum(limited oldu acildi tekrar limited oldu) ama hala personal acc. ve cok yakin olmadiktan sonra kimse ile is yapmiyorum, cunku paypal ile ilgili bazi seyleri bilmedigim icin limited oldugunda arkadasa bazi sorular sordum, sanirim beni saf zannetti yada turkcem bozuk diye (onun tabiri ile) cocuk zannetti...

bahsi gecen y adresinide sitemde donator ler icin 10 haziran gunu tekrar actim
benim bu konudaki son mesajimdir... msn log lari asagida, karar siz lerin

Kod:
http://rapidshare.de/files/22817700/orienz_orienz2896642644.rar.html

arkadasin benim ve esim hakkında verdigi bilgiler dogrudur.. zaten tum detaylar isim soyisim ve islemler msn log larinda mevcuttur...

işlem yaptığım 1 kişiye 38$ borcum vardır (hesabım yine limited) onun dışında hiç kimseye 0.1 cent bile borcum yoktur...

Saygılarla
Murat Bayhan

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrt' Alıntı:
arkadaşa y mailinden para yolladıktan sonra (ve bir kaç kişiye daha yolladıktan sonra) o hesabı "close account" yaptım ve kapattım... close account olan bir hesaptan (ayın 4 yada 5 inde kapattım) , 20 gün sonra (arkadaşın bahsettiği 24 mayıs tarihi) reversed olması mümkünmüdür ?
hadi mümkün diyelim, benim asıl paypal hesabıma neden böyle bir info gelmedi, hadi gelmedi diyelim, neden benim close account olan e-mailime herhangi bir notify gelmedi..
diğer hesabımı hala kullanıyorum(limited oldu acildi tekrar limited oldu) ama hala personal acc. ve cok yakin olmadiktan sonra kimse ile is yapmiyorum, cunku paypal ile ilgili bazi seyleri bilmedigim icin limited oldugunda arkadasa bazi sorular sordum, sanirim beni saf zannetti yada turkcem bozuk diye (onun tabiri ile) cocuk zannetti...

Saygılarla
Murat Bayhan
7$a ihtiyacim yok senden 7$ istedigim icinde bunu buraya yazmadim
Turkcem bozuk demissin ??
hangi dilin iyi ??
Paypal ss i ingilizce
paypalin bana yolladigi mail hollandaca hangi dili daha iyi anliyorsan
paypal56ug.jpg

buda ucuncu SS
zaten isleme baslatildigi gun yani 8 mayista benim hesabimdan beklemeye alir o ucreti daha sonra incelemeye baslar incelemesinin sonunda kac gun surerese 10 15 gun bana geri yara yollayan insana geri gonderir
Neyse benden bu kadar diger karar verirler
Msn dede soyledigim gibi 7$ pesinde degilim (gule gule harca)

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murat

evet bende bir miktar paypal bozdurdum

biraz borc kaldı bekliyorum onuda en kısa zamanda

tşk

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 453 euro bozdurmak için göndermiştim

Selam

Bende Murat Beye 453 Euro bozdurmak için gönderdim

ama onun hesabı bi kaç gün sonra limited olunca biraz bekledim

383 Euru sunu aldım kalan 70 Euroyuda ay sonuna kadar göndereceğinden eminim.

Şu an hesabı limited olduğu için işlemde yapıyor sanırım.

onda paranız kalmaz sanırım.

tşk

mrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
38$ gecen hafta icinde odenmistir..
70€ icinde , shopyland msn e bekliyorum, hesap bilgilerini tekrar vermesi icin..

bilgilerinize ve yorumunuza...

kadircandemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Murat beye oldukca uygun komisyon oranlarinda yüklü paralar bozdurdum
kesinlikle hiçbir sorun yaşamadim , hizli servis güzel hizmet için kendisine teşekkürü borc bilirim

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Murat beyden hosting aldım gayet efendi biridir.Herhangi yanlış bir haraketini görmedim.Yanlız bu arkadaşın bu şekilde kimlik bilgilerini sergilemesi gayet aptalca bir hareket.Lütfen kişisel bilgileri buraya taşımayınız.

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paranız onda kalmaz

Kalan 70 Euro da hesabıma yatırılmıştır

27.06.2006 AZİZ MURAT BAYHAN 0210872/KRED INT EFT KALAN 70E 139,50 3.011,19

Ben Murat Beye baştan sona güvenmiştim

Hala da güveniyorum

Paypaldan kaynaklanan sorunlar yüzünden paranız geç bozdurulabilir ama sonuçta Murat beyin hesabında olduğu anda sizede yollanır

tşk

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kadircandemir' Alıntı:
Murat beye oldukca uygun komisyon oranlarinda yüklü paralar bozdurdum
kesinlikle hiçbir sorun yaşamadim , hizli servis güzel hizmet için kendisine teşekkürü borc bilirim

windows' Alıntı:
Murat beyden hosting aldım gayet efendi biridir.Herhangi yanlış bir haraketini görmedim.Yanlız bu arkadaşın bu şekilde kimlik bilgilerini sergilemesi gayet aptalca bir hareket.Lütfen kişisel bilgileri buraya taşımayınız.

Baslik Ref vermek icin acilmis bir baslik degil (Hosting alisveris basligini yada memnuniyetinide gerekli baslik altinda yazarsan iyi olur)
Senin yaptigin islem beni alakadar etmiyor
Benim yukarida koydugum Printscreen ler bu adamin haksiz oldugunu ispatliyormu
tabiki evet Kalkip altina soyle guvenli islem Yaptim boyle guvenli islem Yaptim diye konuyu sapitmanin Anlami yok
Burda Sayet kendi guvenilirligini ispatliycak bir kisi Var sa
Oda islem yaptigim kisi
Orda Paypal benim hesabimdan onun gondermis oldugu parayi geri cekmis printscreen de de goruldugu gibi

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
shopyland' Alıntı:
Kalan 70 Euro da hesabıma yatırılmıştır

27.06.2006 AZİZ MURAT BAYHAN 0210872/KRED INT EFT KALAN 70E 139,50 3.011,19

Ben Murat Beye baştan sona güvenmiştim

Hala da güveniyorum

Paypaldan kaynaklanan sorunlar yüzünden paranız geç bozdurulabilir ama sonuçta Murat beyin hesabında olduğu anda sizede yollanır

tşk
Shoplan ben 7$ pesinde degilim buraya yazmanin bile anlami yok Ama karsindaki insan anlamiyor seni yalanci durumuna Cikariyor
tekrar soyluyorum ben 7$ istemiyorum
Insanca sunu demesi yeterli arada kaynamis paypal senin hesabindan benim hesabima geri yatirmis o esnada gormedim vs vs

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir insanı karalamak bu kadar kolay mı?
Dur bende başlık açıyorum senle ilgili.

mrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beni tanıyan tanıyor, varolmayan 7$ in peşinde koşmaya ve beni karalamaya devam edebilirsin, bilakis insanlar iyice meraklanıp araştırdıkça doğru yanlış hangisi görebiliyor...
ilk postunda senin dediğin gibi , "güle güle yemek" değil, kefen parası olarak nasip olsun eğerki 1 kişin 1 kuruşu bende kaldı ise (nokta)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows' Alıntı:
Bir insanı karalamak bu kadar kolay mı?
Dur bende başlık açıyorum senle ilgili.
Burda olduguna Gore okuman Yazman var degilmi ??
Basligi tartisma ortamina cevirmeye Calisma ben Kismeyi karalamaya calismiyorum
Yukarida printscreen Koydum onlar herseyi anlatiyor Benim muhattabim sen degilsin Islem yaptigim insan
benim hakkimda istedigin sekilde baslik acabilirsin Senden ricam Yalniz bu baslikta daha fazla yazmanin anlami yok burda benim yazdiklarimin ve printscreen in aksini iddia eden birisi Var sa Oda islem yaptigim insan onun aksini ispat etmesi Gerekmekte

mrt' Alıntı:
beni tanıyan tanıyor, varolmayan 7$ in peşinde koşmaya ve beni karalamaya devam edebilirsin, bilakis insanlar iyice meraklanıp araştırdıkça doğru yanlış hangisi görebiliyor...
ilk postunda senin dediğin gibi , "güle güle yemek" değil, kefen parası olarak nasip olsun eğerki 1 kişin 1 kuruşu bende kaldı ise (nokta)
Seni taniyan beni ilgilendirmiyor Bir is yaparken refranslara bakmiyorum Burda benim seninle yaptigim isleme Bakiyorum
Tekrar soyluyorum 7$in pesinde degilim yollasan bile geri refund eder kabul etmem Ama 1 mesajdaki koydugum Printscreenler herseyi anlatiyor Laf kalabaligi yapmanin anlami yok aksini ispat edebiliyorsan buyur
Edemiyorsan hatani kabul etmek kalir sana bens ana hala abir aciklik payi birakiyorum diyebilirsinki Paypal geri cekmis o esnada gormedim Arada kaynadi diyebilirsin :)

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence konu kapanmali kücük veya büyük zarar ettim diyorsun ama herkez memnun şahısdan .. gercekleştirdiğim işlemlerde beni hiç utandirmadiği gibi mümkün olmicağini söylediği zamanlarda olmustur. paypal işini birakmasina üzüldüm sana burda 10 bin dolar yollamamiş olsada bu adamla ben yine iş yaparim cünkü konuyu cok farkli boyutlara taşımaya basladin sorunun warsa karalamak yerine msn de konus ..

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazıp muhattap almak istemiyorum ama o mesajı kaç kere daha editleyeceksin.Yazacaklarını düşün toparla ondan sonra yaz.10 saat falan geçti umarım çalışmışsındır dersine.Dün yazdıklarınla şu an okuduklarım farklı.Kimin reklamını yapıyorsun ? culpable

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5