İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

işler kesat ya:(

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi alacağın üç kuruşluk fazla para için gelecekteki yüzlercesinden vazgecme bırak az olsun zamanla artar

A

aborjin

Misafir
Gelecekte nasıl yüzlerce kazanacak bu adam günde 2 dolar alırsa? içerik nasıl arttıracak? trafik nasıl yükseltecek? server'a ekstra bir ram daha nasıl taktıracak gerekirse?? Hep cepten değil mi? Kimseden akıl alma arkadaşım içindeki sesi dinle, o senin dogrundur...

Hadi kolay gelsin.

S

Senbul

Misafir
Hile yapmak pek akıllı bir davranıs olmaz ; sonra atılıp da buradan google benı banladı paramı alamıyorum gibi baslılar acmak zorunda kalmazsın.
Ben hep kendimce şöyle dusunuyorum ; Ya googleda olmasaydı.
En azından gunde 2 dolar bile alsan bu senın sitenın masrafını fazlası ile cıkarmıs olur.Bende gunde 2 doları zor geciyorum ama şikayetci değilim.
Aza kanaat edip Çoğu bulacam :p

G

Gencadam

Misafir
Dönem dönem düşüyor ve çıkıyor kazançlar. HEr site içina ynı şey geçerli olamaz tabii, konusuna göre değişir. Ama bende ayın ilk 10-15 günü düşük, sonrası yüksek oluyor. Bugün 2 dolar kazanan biri ileride nedne 100lerce dolar kazanamasın? Ben de ilk günler 3-5 dolar kazanıyordum, sitelerim ve hitlerim arttı, gelir de arttı.

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
advertiser doğru söylüyor iyiymiş gerçekten senin 30 tıka 2 dolar peeeh :)

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha çok kazanmak için yatırım yapmaktan çekinmeyin.

hileyi asla düşünmeyin. cebinizden para harcayın: böylece uzun vadede büyük sabit kazançlarınız oluşur. hile yapmaya kalkarsanız 1 yada 2 ay ömrünüz olur. kapasitenize görede normalde 3-4 ayda (1 yılda olabilir) kazanacağınızı kazanır gidersiniz. ancak şöyle diyim. hostmu yetmio dedicated alın: yabancı barınmak size eksi puanmı yapıo. türkiyeden hizmet alın. makinemi yetmio: 1.5-2.5 milyara bi tane sağlam server toplayın kendiniz. (bu aşamaya gelene kadar zaten aylık geliriniz 500 - 600 dolar+ olmus olacaktır)

simdi sacma gelebilir dediklerim ama bende google'a ilk başladığımda gunde 3-4 dolar kazanıyordum. Şimdi çok daha iyi(rakam belirtmeyim) (bu süreç 6-7 ay sürdü. bu arada madem kendimden örnek verdim siteyi 1 yıl aradan sonra yenilemem falanda bunlara katkı sağlamıştır.)

neyse anlatmak istediğim kendimden bir tecrübeydi: denersiniz denemezsiniz size kalmış...

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi benim farklı bir olayım var.. Yarım doları geçemiorum 8 -10 tıklama olsa dahi... Çeşitli testler yaptım sayfa gosterimi için.. Sadece foruma koydum yine aynı para.. bütün sayfalara koydum yine aynı kazanç abi kazançlar sürünüyor 0,2 - 0 ,4 arasında site hiti: 300-350 civarı neden boyle oluyo arkadaşlar yardım edin ben 2 dolar kazansam bayram etcem :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5