İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Isparta'da kimse var mı?

BlaCK_and_WHiTe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Merhaba 9. Cumhurbaşkan'ı Süleyman Demirel'in memleketi olan Isparta'dan sizlere sesleniyorum. Yalnız 300 Spartalı ile karıştırmayınız. Normalde antalyalıyım ama burada okuyorum burada benden başka iyinet üyesi var mı?

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Askerlik yapmıştım orada. Her yolun, yokuşun, hatta okulun, dağın, bayırın, çayırın ismi Süleyman Demirel'le başlıyan memleketdir orası.

setgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kalıcı değil ama 2 günlüğüne orada bulunacağım sanırım.
:)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
4 sene orda okudum arkadaşım hem de yazlı kışlı ordaydım. Ardından okul bitti askere gittim ve yine Isparta eğirdir dağ ve komando çıktı oraya gittim eğitim yaptım. Sonra orda eğitimi tmmladıktan sonra kura çektim Hakkari Şemdinliyi çektim. Gitti orda da askerliği yaparken uzun dönem Asteğmenlik yaparken bir görev çıktı ve yine beni ISPARTA' ya gönderdiler :) bakalım iş hayatına da orda gircem herhalde yollarımız her daim çakıştı. Herkesten iyi bilirim oraları :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi