İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ispiyoncu milletiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

hostcu1

Misafir
boş konuşuyonuz yaa valla billa boş DesTRuctionS sana sonuna kadar katılıyorum TurkWeb seninde bilgisayarının baştan sona lisanslı oldugunada inanmıyorum çunku trde öyle bi kişi olduguna inanmıyorum...

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saol @hostcu1

Türkiyede hala o kadar kanunda açık war ki akıllara gelmez

En kolay örnek Hepimizin ewinde uydu alıcısı wardır hani şu yabancı tv lerde wardır wede bazıları şifrelidir bazı uydu alıcıları çözer . Mesela En kolay örnek herkesin bildiği Multivision lar En kötü uydu alıcısı bile ufak değişikşikliklerle bu kanalları Çözer işte Sizin bu kanalı izlemeniz Y - A - S - A - L dır...

Kimse karışamaz Yasal olmasındaki sebep ise o kanal bir fransız firmasına aittir wede bu fransız firması TÜRKİYE'de Legal olarak Pazarlamasını we Satışını yapmadı için YASALDIR.. Kime sorarsanı sorun.

vBulletinde Bunun gibi açıklar sayesinde Lisansız kullanılır... Bu zamanda kimin ewine gelip vbulletin lisansız kullanıyorsun sizi tutukluyoruz demişler :D :D :D :D

Sadece size weya host firmasına weya datacentera korkuturlar o kadar BAŞKA ellerinden bişey gelmez.

vBulletini Lisansız kullanıyor diye artık bu kadar BÜYÜTMEYELİM ... Büyütmeye gerek yok...

Ben Herkesle de iddalaşırım isteyen MSN gelsin Sözlerim arkadasında da hep olurum..

H

HTeaM

Misafir
DesTRuctionS' Alıntı:
O kadar duyarlı bir millet isek neden Rus siteleri şikayet etmiyorsunuz neden kapatmıyor vBulletin Şirketi weya kapatamıyor ....
(Rusya , Malezya vb... )

Çekememezlik war tamam emek emek ama herkesin gücü yetmiyor almaya 160 dolar adam Host parasını zor weriyor bide 160 dolara bir parayı nasıl ayırsın TÜRKİYENİN Şartlarını düşünün dışardan pembe gözükebilir ama içine girin

Tamam Alınması lazım ama Adam birşeyler gormeden nasıl 160 dolarını yatırsın oraya bakar site guzel gidiyor buyuyor haa tamam o zaman alması lazım Bu zamanda insan Bilgisayar alınca Windows XP Lisans alamıyor bırakta Sitesini geliştirinceye kadar weya gelişinceye kadar lisanssız kullansın...

O kadar Emeğe duyarlıysan kardesim @TurkWeb O zaman Bilgisayarında olan Tum MP3 Leri silersin Tüm Lisansız Programlarını Silersin Windowsunu Lisanslı kullanırsın Lisanslı Oyun alırsın neden Türkiyede PlayStationslara Orginal Olmayan Oyunları oynatmak için Chip takımı Çok Fazla bunlarıda düşün duyarlı arkadaşım BUNLAR GERÇEK LAFLA BİTMİYOR HERŞEY....

+1 :)

Kendi milletinizin sitelerini ispiyonlayacagınıza gidin ecnebi siteleri ispiyonlayın sevgili din kardeşlerim.:)

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben dün bastım parayı aldım lisansı hadi bakam bi daha şikayet etsin o şikayet edenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi