İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ispiyonculuk Etmek

S

SuperMp3.ORG

Misafir
gerçekten hile yapanı değilde millet önüne geleni ispiyonluyor. google de bişey var sanıp hesabı donduruyor. iyi.net in adı webmaster portalı değil ispiyoncu portalına çıkacak yakında. çünkü ispiyonculuğu kendi meslek edinmiş bir kaç tane kendini bilmez şurayı ispiyonladım burayı ispiyonladım diye yazıyor. bu mesajları okuyanlarda ya önüne gelen siteyi ispiyonluyor ya da gıcık gittiği siteyi. Lütfen bu konuda duyarlı olalım. gerçekten hile yapan varsa ispiyonlayın ama her gün bir başlık açmayın. sizin yüzünüzden suçsuz kişilerde zarar görüyor

google zaten herkesin ne yaptığını biliyordur. reklam eklenen sayfaların cache lerini tutar. gerektiği zaman inceler.

kimse hile yapsın demiyorum. elin gavurları çatır çatır para alırken türklerin aldığı 3 kuruşu çekemiyorsunuz. türk reklamı ile yabancı reklamın arasındaki farkı da biliyorsunuz. en az 4 katı fazla. siteyi ispiyonlamadan önce yabancıları siteleri bir inceleyin. özellikle upload sitelerini yapmadıkları şey kalmamış. uçan reklamlar , adbrite ile birlikte v.s

aşağıdaki adresi bir tıklayın. uçan reklam nasılda bağırıyor bana tıkla diye. demekki böyle reklam yasak değişlmiiş. aynısını bir Türk koysa şeyinizi yırtarsınız, adamla dalga geçersiniz. lkim önce ispiyonlayacak diye yarışırsınız. gogole de o kadar çok şikayet geldiği için siteyi iptal eder hemen.

aşağıdaki adrese birde dosya yükleyemeye çalşın. ne yazıyor orda okuyun

http://www.megaupload.com/?d=18DOPVQF

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben böyle birşey demedim

örneğin hanginiz yapmıyorsunuz blog sitesi açıp üye olup sonra kodları mp3 sitemize koyalım google nede olsa kek yer paramızı öder? hatayı hep karşıda aramayın kendinizdeki hataları da söylemeyi bilin!

ayrıca amerikadaki kullanıcı ile türkiyedeki kullanıcı arasındaki farkı bilmiyorsanız diyecek bişeyim yok (Milletimi kötülemiyorum gerçekler böyle olayı milliyetçilik şu bu ya çekeceğimize kendimize çeki düzen versek şimdiye kadar çok daha iyi yerlerdeydik)

S

SuperMp3.ORG

Misafir
blog sitesi ile upload siteleri arasında fark görmüyorum ben. şimdiye kadar hangi upload sitesinden legal bir dosya indirdin söyler misin.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diyorum işte şikayet edeceksin buraya yazmıyacaksın baktın ilgilenmiyorlar adsense e reklamverenin reklamlarını illegal sitelerde kullandığını tespit ettirip yüklü bir dava açacaksın

E

Ekze

Misafir
Ya zeynelkoc :
Seni severim ama sanki hiç hile yapmamış gibi konuşuyorsun.
Sen sitemize destek olmak için tıklayın vs yazdığın zamanlarda senin siteni yazsaydılar burada hoşuna gidermiydi ?

E

Ekze

Misafir
h4x0r' Alıntı:
diyorum işte şikayet edeceksin buraya yazmıyacaksın baktın ilgilenmiyorlar adsense e reklamverenin reklamlarını illegal sitelerde kullandığını tespit ettirip yüklü bir dava açacaksın
Biliyorsun Mp3 siteleri illegal.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
etsinler şikayet ben bişey demiyorum ki

dediğim gibi (yukarı bakarsanız) bu çok doğal bişey ama gelip buraya yazmak saçma [email protected] sanırım adres bu yazın buraya 1 gün içinde cevap geliyor

mp3 sitemde adsense reklamı yok dikkatini çekerim :)

E

Ekze

Misafir
Ekze' Alıntı:
Sen sitemize destek olmak için tıklayın vs yazdığın zamanlarda
Geçmiş zaman kullanmışım zaten. Bende diyorumda buraya yazıyorsunuz ne anlıyorsunuz diye, bizimkiler dedektifçilik oynuyorlar.
Şu anda bir kaç arkadas site site dolaşıyordur. "İllegal bir site bulup su iyinet'e yazsam'da mesaj sayım artsa.
Senior member olsam. Sonra bide moderatorluk basvurusu yaparım. "
vs vs..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet filan fasafiso bakma ya

iyinet topliste başvuru yaptım (yaklaşık 2 hafta oldu)

bekliyoruz bakalım birilerinin keyfi gelirde belki ekler diye :)

konu dağalmasın

buraya ispiyonlama mesajı yazan arkadaşları takip ediyorum fakat buraya yazma yerine verdiğim mail adresine yazın emin olun çok daha yararlı olacaktır aramızda google çalışanları yok(tur sanırım)

edit: şimdi kontrol ettim bi siteyi eklediğim 3 hafta olmuş diğeri 2 hafta :)

S

SuperMp3.ORG

Misafir
Ekze' Alıntı:
Geçmiş zaman kullanmışım zaten. Bende diyorumda buraya yazıyorsunuz ne anlıyorsunuz diye, bizimkiler dedektifçilik oynuyorlar.
Şu anda bir kaç arkadas site site dolaşıyordur. "İllegal bir site bulup su iyinet'e yazsam'da mesaj sayım artsa.
Senior member olsam. Sonra bide moderatorluk basvurusu yaparım. "
vs vs..

doğru yazmışsın. iyanlış bişey varsa direkt google e yazın. buraya yazınca okuyan kişilerde herhalde ispiyonculukta bişey var sanıyor hevesleniyorlar

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Google affiliate sistem olustursa, ihbar edilen hileli hesabin odenmemis kazancinin %10'u verse, belki klavyedeki tuslara basma zahmeti gosterip google'a sikayet ederim. Sonucta sikayet ettiginiz Turk siteleri. Illede temiz toplum, temiz google taraftari iseniz, bir yahudi kadar kendi halkinizi koruyun. Gidin rakip ulkelerin, cok kazanan ulkelerinkini google'a sikayet edin. Forumlara yazmaksa, belki "benden kacmaz" dusuncesinin urunudur. Ama yinede bostur. Beni kendi adsense verilerim, ve kendi kazanclarim ilgilendirir. Taki Google hile yapanlari ispiyonlara kazanctan pay verene kadar.

S

SuperMp3.ORG

Misafir
MOD sonuna kadar katışlıyorum sana. milliyetçilik denen bişey yok bizim millette. Google o sistemi yaptıysa senin ispiyonlama zaten gerek yok herşeyi düşünmüşlerdir. tüm dünya şu anda gogole adsense i kullanıyor ve ispiyonculukla çalışan bir sistem olmadığını düşünüyorum.

K

korsan_cd

Misafir
Burada milliyetcilik diye birşey söz konusu degil.Bende eskiden bana ne derdim ama adam almış 3000$ hile ile gelmiş bana hava atmaya başladı ve beni dürüst iş yaptığım için enayi yerine koydu işte o an delirdim ve şikayet etmeye karar verdim artık.
Bişeyleri görmezden gelirsek olan bize olur eninde sonunda. (örümcekadam 1 deki olay gibi )
Eger görürsen yabancılarıda şikayet et.işte şikayetlik bir örnek site
http://www.flort.net/reklam.htm

S

SuperMp3.ORG

Misafir
valla ben kimsyei şikate etmem. en fazla webmasteri uyarırım. gogolın senin şikayetine ihtiyacı yok zaten korsan cd . yalakaya bak diyordur içinden sen şikayet ettikçe

w_a_n_t_e_d

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden şikayet ediyosunuzki.birakin google düşünsün bunlari okadar paraları var biraz paraya kıysınlar program yazsinlar adam tutsunlar ne yaparlarsa yapsınlar bunun önüne kendileri geçsinler.

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynel ve haymac icin soylenenler bence yanlis..
cunku yillardir biliyorum actiklari mp3 sitelerini ve hicbirinde cokta abartilmis goze sokularak verilen yada banner popup vs gormedim.
mp3 siteleri arasinda ilk 3 te diyebilirim siteler icinde.Her seyin ayarini yakaliyorlar.
Ekze bence senin soylediklerinde dogru bir bakima fazlada abartmamak lazim.dusununce bosuna mesajlar aciliyor diye dusunuyor insan.

B

By-e

Misafir
MoD' Alıntı:
Sonucta sikayet ettiginiz Turk siteleri. Illede temiz toplum, temiz google taraftari iseniz, bir yahudi kadar kendi halkinizi koruyun. Gidin rakip ulkelerin, cok kazanan ulkelerinkini google'a sikayet edin. Forumlara yazmaksa, belki "benden kacmaz" dusuncesinin urunudur.

Çok doğru bir söz. Buradaki kimse sütten çıkmış akkaşık değil herkes zamanında yada şu anda legal dediği illegal işler yapmıştır. Burada site deşifre edilmesi eninde sonunda kendinede zarar verecektir. Adsense için yeni bir kullanıcıyım hic hile yapmadım zaten reklamları sitede ucurmayada eriniyorum gereksiz görüyorum ama neden kazanmayalım ki ?

Bizden çok kendi sitelerini eleştiren bir toplum varmıdır acaba ?

M

mfk_1868

Misafir
aslında artık yeni actıgımız sitelerimizi buraya hile yapıor diye yazalım baya hit alırız:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5