İsrail forumu

U

ultraturknet

Misafir
Tesadüfen karşılaştım bununla, bakın nasıl seviliyoruz, "dostlarımız" kendi ağızlarıyla ifade etmişler:
http://www.israelforum.com/board/archive/index.php/t-3716.html

Bölücü örgütün öldürdüğü insanların resimlerini, üstelik de turkiye.org'dan direkt link verip "Kemalist Türk ajanların öldürdüğü Kürtler" diye açıklıyor biri, en çok da o zoruma gitti:(
 

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Katılım
1 Şubat 2005
Mesajlar
0
Reaction score
0
şöyLe güzeL ingiLizcem oLsa onLara birkaç bişeyLer yazacam ama anLamıyom Lanet oLsun...
 
U

ultraturknet

Misafir
Dostum bir-iki Türk var, cevap da yazıyorlar ama dinleyen yok. "Tanrınıza dua edin de sizi gri(boz) kurta dönüştürsün, Moğolistan çöllerine geri dönün. Her dine saygımız var ama Moğol çölünden gelmiş kurtadam dinine yok" falan diyor adamlar. AB'ne girmemiz konusundaysa felaket döşüyorlar.

İşin asıl kötü tarafı, "ırkçı" deyip çıksak, ırkçı da değil bunlar. Nefretleri sadece Türklere.
Kürtlere de tam tersine destek verip sempatiyle yaklaşıyorlar. Hele K.Irak'taki "devletçik" için kına yakıyorlar resmen, nasıl mutlular..Biz orada da katliam ve vahşet gerçekleştiriyormuşuz..Vay vay vay
 

radres

0
İyinet Üyesi
Katılım
18 Ağustos 2004
Mesajlar
429
Reaction score
0
Konum
Malatya-Elazığ
O yazıları yazanlar museviler değil kürtler. Adamın diğer yazıları da bu konular üzerine. Türkler de bayağı iyi cevap veriyorlar şu an devam eden tartışmalarda da. Grammerim iyi olsa birşeyler yazacağım ama anlayabiliyorum sadece yazdıklarını.
 
H

hostcu1

Misafir
İsrailliler aslında turklere bu akdar düşman olmasını anlamak mümkün degil bugun israil diye bi yer varsa oda turklerin sayesinde
 
U

ultraturknet

Misafir
İsrail bize dost veya müttefik ülke değildir. KDP peşmergelerinin bugünkü
durumlarına ABD-İsrail ortak desteğiyle geldiğini, halen de aynı desteğin sürdüğünü, bölgedeki durumun(BOP) ABD-İsrail ortak projesi olduğunu unutmayalım. İsrail'in sözde "vaad edilen" topraklarının önemli bir kısmı Güneydoğu Anadolu bölgesinde..Bu devlet halen K.Irak'taki ezik devletçiğe 150.000 civarında Yahudi Kürdü yerleştirmeye devam ediyor.

Son bir önemli nokta da, son zamanlarda "demokratik konfederalizm" adı altında empoze edilen, İran,Suriye, K.Irak ve Türkiye'den alınacak birer parçayla oluşturulması planlanan ABD-İsrail güdümlü Kürt konfederasyonu.

Parçaları bir araya getirdiğinizde aslında herşey çok açık.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst