İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ist. de oturanlardan çek yardımı isteği.

emerev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Ben ist/fatih te oturuyorum. Cj çekim 62.5 dolar. İlk defa çek almış olup çekimi bir türlü bozduramadım. Kimi banka 70 dolar kimi 50 dolar istedi. Minumum isteyen 30-40 milyon arası tutar diyor. Bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum.
İletişim Mail: [email protected]

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm
ykb bazen 4.5 (normal çek masrafı 9 bazen 23.5 tl istiyor+ hesabından 15 dolar komisyon alıyor+ 1 ay sonra hesabına yatıyor.

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uğraşma ben 2001 de denedim ama çok zor.

genede yapı krediye başvur onlar para almıyor ama 20 gün sonra paranızı alırsınız diyorlar.

D

daydogdu

Misafir
Herhangi bir kurumsal akbanka gir kambiyoya git. Ceki cirola ve ver. Yaklaşık 1-1,5 ay sonra sana bildirilecektir. Gelince paranı hemen alabilmek için hesaptan 10 $ kesilir veya paranı yanlış hatırlamıyorsam 10 iş günü rehin tutarlar tamamını alırsın. Seçim sana kalmış.

netsitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Fatih'te oturuyom artık bozduramadığım çeklerin koleksiyonunu yapıyorum :) ....Fatihte kolay kolay cek bozan banka bulamassın ama eger bulur ve bozdurursan bana da haber verirsen iyi olur :) evdeki çekler bir işe yarar...Hep çekin tutarının küçük olmasını öne atıyorlar sebep olarak ama yakında 500 $ lık çeki atıcam önlerine bakalım o zaman ne diyecekler :))

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaşlar bakın bu banka mevzuu biraz değişik şimdi siz o gişedeki kadına çekim var bozar mısınız diye sorarsanız oda ooo çok masraflı der sizi gönderir. biraz palavra atmanızı tavsiye ederim.

Haziran 2003

akbank etlik/ankara şubesi

-"ben" elimde yabancı bi çek var ne kadar masraf alıyor sunuz?

-"kadın" biz almıyoruz ulustaki merkez şubeye götürün.

-"ben" müşteri hizmetlerine sordum her şubeden bozdurabilirsiniz dediler o zaman ben onlarla tekrar görüşiim

-"kadın" isterseniz şefimizle bi görüşün.

-"şef" bunun masrafı çok tutar

-"ben" internetteki m.h. yetkilisi hesapta bi ay tl olarak tuttuğum zaman masraf ödemeyeceeğimi söylemişti.

-"kadın" heasp açıldı.

15 gün sonra

105$ karşılığı tl. - cj çekinden

BLöf YaPmayı Öğrenin!

emerev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blöf yapmayı öğrendim. çekim kesintisiz hesabıma aktarılacak. Fatihte oturup çeklerinden koleksiyon yapan arkadaş benimle iletişim kursun. Halledelim. Yalnız bildiğim kadarıyla 6 ayı geçen çek geçersizmişş. Öyle duydum arkadaştan.
İletişim Kurmak isteyebilecek Fatihteki arkadaş için :) ICQ:170255852

S

Sticks

Misafir
Eğer internetten CJ , LinkShare yada Kaliteli yabancı bir firmadan çek aldı iseniz :
Yabancı çek bozan bir yapı kredi şubesine gidiniz.
Bu işlem için yapı kredide bir aktif hesabınızın olması ve bu hesapta aktivitelerin olması sizin için bir artıdır.

Orada çekinizi Reserve 'e vermek istediğinizi çünkü güvenilir bir müşteri olduğunuzu ve Internet Marketing Expert yani Internet Pazarlama Eksperi olduğunuzu ve gelirinizi internet üzerinden kazandığınızı söyleyin .
Paranız 1 hafta içinde hesaba geçecektir eğer inandırırsanız.

Aylık minimum 3-4 kaliteli çek geliyor adıma ve bu çekleri masraf ödemeden reserve ile yani 5 iş günü içerisinde bozduruyorum.

Tanıdığınızın olması bir artıdır ve diğer bankalar yerine Yapı k. ile uğraşın mutlaka.

I

ironduke

Misafir
Yapı Kredi meblağ ne olursa olsun 15$ kesiyor
bilginize...

emerev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir akbanka gittim. Gişeye kambiyoyu sordum. Çekten haberleri yok. üst kata kambiyoya gittim. Hesapta 15 gün rehin kalırsa kesinti olmayacak.

G

garantipara

Misafir
istanbul değil ama ankara veya izmirde oturanlara veya çeki bana ulaştırabilenlere çek bozdurma konusunda yardımcı olabilirim.

A

aynalitahir111

Misafir
yani ben izmirde oturuyorum .ne onerirsin cek bozdurmak icin

G

garantipara

Misafir
ya çekinin tutarına bağlı tabi
çekini görmem lazım
ama bankalardan çok daha ucuza bozacağım kesin
nasıl diyeceksin
5 yıllık bankacılık tecrübem var desem sanırım yeter

eğer ciddi düşünüyorsan garantipara@hotmail e mail at
tel numaramını da verebilirim orada

G

garantipara

Misafir
bu arada isterseniz çeklerinizi kargoyla yada istediğiniz bir yolla ulaştırırsanız yine yardımcı olabilirim. şehir farketmez bu konuda.
1 dolarlık çeki bile bozabilirim.
eğer bozamadığınız sağa sola attığınız çekler varsa bekliyorum.

[email protected]

A

aynalitahir111

Misafir
iyi guzel de cek isme yazilmis bu durumda sen nasil bozabilirsin?_

G

garantipara

Misafir
isme cirolu ise çekin arkasına ismini soyadı yazıp imzanı atman yani ciro etmen yeterli
gerisini bana bırak
bu arada bir çok kişiden duydum.
3-5 dolarlık çeki olup masrafları dolayısıyla bozduramayanlar oldukça fazla.
bu şekilde ufak çekleri olanlarda benimle irtibat kurabilirler.
çok çok küçük bir masraf karşılığı bunları da bozabilirim tabi biraz daha beklemeleri gerekir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5