İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

istanbul Avrupa Yakasında Tavsiye edebileceğiniz Webmaster Kursu varmı?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaşlar Ne kadar kafa yorsamda php ye. belli bir yerden sonra kilitlenip kalıyorum ve malesef internet kaynaklarıda bu derdime derman olmuyor. Sürekli Soru soracağım Bir çevremde Yok olsada zaten ben Çekinirim Zırt Pırt kafa ütülemeye saçma sorular sormaya..

Bizzat uygulamalı olarak öğrenmek istiyourm. Onun içindirki Bir kursa Gitmeye Yada özel Ders almaya karar verdim.. Daha önceden gittiğiniz veya tavsiye edibileceğiniz kurs felan yada benzeri bir yer varmı.. istanbul avrupa yakasında Topkapı Zeytinburnu Bayrampaşa Eyüp Aksaray veya yakın bölgeler tercih sebebidir.. + Olarak özel ders verebilirim bilgimi Makul bir ücret karşılığında paylaşabilirim diyen arkadaşlar var ise onlarında değerli görüş ve tekliflerine açığım. istediğim aşırı Birşey değil temel kavramları sorunsuz olarak öğrenip Kendi kendimi geliştirmek... internet ortamında gerekli makaleler var + elektronik kitaplar var diyen arkadaşlar çıkarsada şayet onlara yanıt olarak şimdiden şunu söylemek istiyorum. Reel yaşamda muhasebecilik yapıyorum hesaplar kitaplar derken kafada davul misali tokmaklar çalmaya başlıyor :)

şimdiden Teşekkürler ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5