İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbul BB - Fenerbahçe

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şampiyon olduğumuz son 2 sezonda ligin ilk maçında yenilmiştik ama sonuç şampiyonluk olmuştu... Yinemi aynı olacak acaba :D

İstanbul B.B. 2 - FENERBAHÇE 0

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yenilgiyle başlamak bir gelenek haline geldi. umarım sonucuda gelenek haline getiririz.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sene geçen seneden kötü geçecek gibi geliyor arkadaşlar özelliklede transfer yapılmazsa. Bence yönetim 100.yılda nasıl olsa şampiyon olduk dedi bu sezonda göz boyamak için RC aldı . İnşallah yanlış düşünüyorumdur

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Anderlecht maçına kadar düzeleceğimizi umut ediyorum.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
zuhahahahahahahahah Yıldızlar karması noldu canlarım benim :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bir fenerbahçe fanatiği olarak bb. spora yasakpara basmış olmam benim ne denli derin ve takımımı ne kadar iyi tanıdıgımı ispat ediyor sanırım :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerin atağı var mıydı özetinde göremdim de :)

Biz 90 dakka izledik göremedik özette nasıl göreceksin :)

Bu arada Deniz ve Deivid özüne dönmüşler, 90 dakka küfür ettim buradan sesleniyorum yetkililere. Hele Deniz kalbim sıkışıyo görüntüye geldiğinde. Adam leyla sezon başlamadan bitirmiş sezonu. Top atıyolar sonradan farkediyo, topu kaybediyo umrunda değil arkasını dönüp söyleniyo. Bu arada işin garibi, alex ve appiah eksik olduğu halde takımda birtek Roberto Carlos yeniydi. Demekki transfer yapmamışız bu sene.

Sonuç: Sağlığımıza yazık...

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aziz Yıldırım gitmede bu takımdan bir cacık olmaz. Göz boyama transferlerinden başka birşey yapmıyor. Takım Golcuye ihtiyacım var diye bağıyor resmen. Bizim yöneticiler uyuyor. Senin elinde Türkiye'nin en iyi sağ açığı M. Yozgatlı var. Sen onu gönderiyorsun. Sağ açıksız maçlara çıkıyorsun.
En basitinden. Sol açığında U.Boral var. Sen gidiyorsun Wedersonu alıyorsun. Okey güzel transfer hemde türk. Sonra gidiyorsun yine sol kanada Ali Bilgini alıyorsun. Yani 2 transfer yapıyorsun sol açık için. Ama gidip hala U.Boralı oynatıyorsun?
Avrupada Kupa hedefliyoruz diyorsun. Bir takımının kaptanını gönderiyorsun. Sonra en iyi oyuncularından birini gönderiyorsun. 2side ilk 11 oynayan adamlar. Ve takıma sadece 1 tane ilk 11 çıkabilen oyuncu alıyorsun oda defans. Sanki Fenerin çok iyi bir forveti var. Sanki fenerin çok iyi bir sol ve sağ kanadı var.

Yazıyı okumaya üşenenler için anafikri şudur ki Aziz Yıldırım kadar göz boyama transferi yapan başka başkan yoktur.

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerbahçenin sezonun ilk maçlarıyla ilgili bi sorunu var.. kaç yıldır ilk maçları kaybediyo, ama tüm sezona bakıldığında şampiyon oluyor(ya da şampiyonluğu son maçlarda kaybediyor) tek bi maça bakarak bu kadar kötülemeyin takımı...

bi de eski defterleri açmayalım.. konu bu sezonla alakalı.. öyle olmasını isterseniz kötü şeyler olabilir..(ben yaparım demiyorum.. genel olarak söylüyorum..)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5