İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbul BB - Fenerbahçe

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Neden her fener muhabbetinde kapı galatasaraya açılıyor anlamış değilim :) madem o kadar ezik görünüyor aşağılanıyor galatasaray, denk görmüyorsanız kendinize ben sizin yeriniz de olsam hiç kaileye bile almazdım işin açıkcası. eğer ki kafa takıyorsa insan "kıskançlık, çekemezlik" var derim :) söylediklerimden umarım yeni bir polemik çıkartacak arkadaş olmaz. tamamen iyi niyetimle düşündüklerimi söylüyorum..

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Neden her fener muhabbetinde kapı galatasaraya açılıyor anlamış değilim :) madem o kadar ezik görünüyor aşağılanıyor galatasaray, denk görmüyorsanız kendinize ben sizin yeriniz de olsam hiç kaileye bile almazdım işin açıkcası. eğer ki kafa takıyorsa insan "kıskançlık, çekemezlik" var derim :) söylediklerimden umarım yeni bir polemik çıkartacak arkadaş olmaz. tamamen iyi niyetimle düşündüklerimi söylüyorum..

bu resim herşeyi açıklar ;)

http://img.blogcu.com/uploads/cimbomgalatasaray_tur1806.jpg

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

iLgisiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstanbul Büyük Şehir Belediyesi fenerbahçenin değilmi ben oyle anımsıyorum bi ara satın alacak fln dediler aldımı?

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
6 - 0 muhabbeti açan arkadaşla spor muhabbetine girmem diyorsun. Göstermiş olduğun resimle eğleniyor olmanda senin spor anlayışını ortaya koyuyor bence. ;)

saçmalama konu fenerbahçe'nin şuanki durumu zamanında bizi 6-0 yenmiş olabilirsiniz ama konu ile alakası ne ?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
saçmalama konu fenerbahçe'nin şuanki durumu zamanında bizi 6-0 yenmiş olabilirsiniz ama konu ile alakası ne ?

Asıl sen saçmalıyorsun.
Henüz konudan haberin yok.
Konu bak bu maçın skoru.
Ele veriyorsun talkımı, kendin yutuyorsun salkımı..
Sen bu tarz mesajlar yazınca savunmak ve spor muhabbeti oluyor, bizler yazınca saçma ve konu dışı.
Tek taraflı spor anlayışı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5