İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Istanbul Esentepe Veri Merkezimizden

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yurtici hatlarinda kampanyamiz baslamistir.

5 MB HAT BEDELI AYLIK 200 $ / AY

10 MB HAT BEDELI AYLIK 250 $ / AY

olarak belirlenmistir.Bu fiyatlar iyinet.com uzerinden gelecek kisilere olup normal kampanya bedelleri belirtilen fiyatlarin 2 katidir.

iyi calismalar

Makroturk Bilisim Hizmetleri

0 212 328 32 28

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha ayrıntılı açıklama yapabilirmisiniz ?

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kac sunucu barindirabiliriz? ayrica, bu fiyatlar gercek mi yoksa dolandirmalik mi?

L

LifeNIC~

Misafir
o soruyu soran kişinin kim olduğunu bilsen öyle demezdin :D forumda bi ara istersen ...

Yenice gördüm birkaç post daha. Arkadaş makinalı tüfek gibi maşşallah :D

neyse bu arada hayırlı olsun verimerkeziniz konuyu fazla dağıtmayalım.

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makroturk. vps-dedicated-co-location fiyatlarınızı belirtirseniz sevinirim. sunucu aramaktayım.

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaslar yapilan kampanyamiza olan ilgiden dolayi oncelikle herkese tesekkur etmek istiyorum.Bu yogunluk esnasinda forumdaki acilan basliklara cevap veremedigim icin ozur dilerim.Kampanya fiyatlarimiz ikinci defa indirime ugramistir.Bu indirimlere gore yeni fiyatlarimiz

5 Mbit Hat Icin 149$
10 Mbit Hat Icin 199$

olarak yenilenmis ve siz degerli kullanicilarin hizmetine sunulmustur.

Not : Fiyatlarimiz dolandirmak icin hazirlanmamis bazi arkadaslarin kucuk calismalari sonucunda goruldugu uzere Sistemnet Telekomunikasyon Ve Bilgi Sistemleri Ltd. Sti. ile Makroturk Bilisim Hizmetleri Ltd. Sti. bunyesinde olusturulmustur.Veri merkezimiz 1000 sunucu kapasitesine sahiptir.Iyi calismalar dileriz.

Makroturk Bilisim Hizmetleri
0 212 328 32 28
0 212 276 65 96
Email : [email protected]

Baslik yanlis alanda acildigindan ilk basligi Co-Location bolumune tasimaktayim.

L

LifeNIC~

Misafir
Sanırım o adres sistemnet el değiştirmeden önce olanlarla ilgili.
Sistemnet el değiştirdi, Anetten Fikri bey geldi başına sonra oda ayrıldı.. Şu an sanırım Fikri beyin ortağı tek başına işletiyor...

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

acikcasi okurken cok guldum... bu olan bitenler hakkinda hic bi bilgim yok fakat sistemnetin kurulusunu dusunursek bu anlatilanlarin yaninda sabanci telekom = sistemnet telekom olarak denkleyebilirim sanirim..bir cok veri merkezi degistirdim bu islerle ugrastigim donemde ve hepsinde sabit sorunlar vardi halende ayni sorunlar devam etmekte dolayisi ile bu sorunlar o firmalarin ilerleyememesini saglarken sistemnet forumlardanda takip edebildiginiz uzere birkac yil sonunda telekom unvanini alarak telekom hizmetleri verme kapasitesine ulasmis bi firma.. hic kimseyi savunmuyorum buna ozellikle dikkat cekmek isterim. amacim sadece objektif bakabilmek icin dusunulmesi gereken alternatifleri bulmak ve su ustune cikarmak :) tum arkadaslara calismalarinda basarilar dilerim.

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ; Sayin LifeNic , o'da ayrildi diye bahsetmis oldugunuz sahis Bulut Helvaci oglu ise , kendisi halan sistemet'in Genel mudurudur , bahsettiginiz Fikri Dal ise teknik mudurdur , yani Bulut bey'in sistemnet'den ayrilma gibi 1 durumu olamaz bizahi ortagidir , Fikri bey'in ise ortaklik yada sahiplik statusunde 1 durumu yoktur kendisi Network Admin'idir, yanlis anlasilma olmamasi icin bu bilgiyi vermekteyim , ayrica burada bahsedilen sistemnet coluk cocuk firmasi degildir , Kocak Gayrimenkul gibi turkiyenin onemli gayri menkul firmasinin yani sira (msn messenger'de 7/24 saat reklamlari gecmektedir sol bolumde) , garantihost.com.tr , senkronet.com.tr ve suan aklima gelmeyen 1 cok sirket unvanina sahip firmanin sunucularida orada bulunmaktadir ayrica , bundan kisa sure once hostcini'nin butun makinalarininda , Sistemnet bunyesinde oldugunu soylememe gerek yok sanirim daha sonra kendi datacenterlerini kurdular.

Saygilarimizla

L

LifeNIC~

Misafir
Merhabalar ; Sayin LifeNic , o'da ayrildi diye bahsetmis oldugunuz sahis Bulut Helvaci oglu ise , kendisi halan sistemet'in Genel mudurudur , bahsettiginiz Fikri Dal ise teknik mudurdur , yani Bulut bey'in sistemnet'den ayrilma gibi 1 durumu olamaz bizahi ortagidir , Fikri bey'in ise ortaklik yada sahiplik statusunde 1 durumu yoktur kendisi Network Admin'idir, yanlis anlasilma olmamasi icin bu bilgiyi vermekteyim , ayrica burada bahsedilen sistemnet coluk cocuk firmasi degildir , Kocak Gayrimenkul gibi turkiyenin onemli gayri menkul firmasinin yani sira (msn messenger'de 7/24 saat reklamlari gecmektedir sol bolumde) , garantihost.com.tr , senkronet.com.tr ve suan aklima gelmeyen 1 cok sirket unvanina sahip firmanin sunucularida orada bulunmaktadir ayrica , bundan kisa sure once hostcini'nin butun makinalarininda , Sistemnet bunyesinde oldugunu soylememe gerek yok sanirim daha sonra kendi datacenterlerini kurdular.

Saygilarimizla

O zaman sanırım çalışanlarınızla konuşmanız gerek çünkü Fikri bey eskiden firma ortağı olarak tanıtıyordu kendisini.

İyi çalışmalar dilerim.

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orda calisan insanlarin kendilerini ne olarak tanittigi onemli degil sonuc olarak buradan yada baska bir yerden bir insan sistemneti arayarak hizmet almadan once kisi ve kisilerin statuleri hakkinda tam olarak bilgi alabilirler/almak zorundadirlar.bununda yani sira sabanci telekom ve sistemnet telekom gibi bir kiyas yapmistim ve bu kiyas icinde mutevazi olarak = simgesini kullanmistim ordan hizmet aldiginizi soyluyorsunuz o zaman artik gonul rahatligi icinde < simgesi seklinde cevirebilirim cunku gercek aynen boyle... turkiyedeki neredeyse tum dc ler ve calisanlari hakkinda yeterinden fazla bilgi ve tecrubeye sahibim... ayrica sistemnet veya bulut helvacioglu na karsi bu kadar uzatilmis elestriler cok yersiz olmaya basladi unutmayalimki turkiyedeki ilk sunucularin tek root u tartisilmasiz bulut helvaciogludur. bugun forum,hosting,ircd v.s gibi ne kadar bildiginiz terim veya sunucu turu veya adina ne derseniz deyin bunlar bulutun sayesinde turkiye ile tanismistir.ne bir sabanci telekom ne bir borusan ne anet nede baska bi yer bulutun kapasitesine erisemez amacim burda ne birini karalamak ne birilerini goge cikarmak hak neyse verilmeli ve o insanda bunu fazlasi ile hak ediyor benim gozumde.. lafin ozu sistemnet telekom olayinda tecrubelenmis ve rakipleri halen yerlerinde saymaktadir.yola cikilan nokta bellidir olunan yer bellidir gidilecek yerde bellidir.saygilarim ile iyi calismalar dilerim.

L

LifeNIC~

Misafir
orda calisan insanlarin kendilerini ne olarak tanittigi onemli degil

Hocam bu kadar büyük saçmalık olabilir mi?
O zaman çaycınız telefon açsın ben SistemNET'in ortağıyım bana donanım gönderin desin bir bilgisayarcıya sonra sizin adınızla piyasayı dolandırsın :)

Tabii bu sizin için önemli değilse, orada çalışanların kendilerini ne olarak tanıttığıda önemli olmayacaktır.

İyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito