İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

istanbulda php kursu

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasılsınız iyisinizdir ben php öğrenmek istiyorum (admin girişli portal falan yazmak) hangisi daha iyi olur
1-Kitaplardan Çalış
2-kursa git
3-gel ben sana msnde anlatıyım :)
bence kurs daha yatkın orda uygulama falan olur heralde ama ustalarıma soriyim dedim belki 3 ü seçen olur neyse kitap derseniz öneri var mı kurs derseniz bakırkoyde olursa çok iyi olur şimdiden saolun...

daRksnak3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer azimliysen ve yarıda bırakmayacaksan kitaplar işini görücektir. Basit kitaplardan başla sonra detaylı uzman kitaplarına geçmeni öneririm.2 kitaptan sonra (yada ben kaptım bu işi ya dedikten sonra) internetten script indir ve onların yapılarını incelemeye başla. İlk zamanlar kitaptan baka baka kendi basit scriptlerini yaz. Gerisi gelir zaten. Ama kesinlekle sıkıldım ben diyip yarıda bırakma.

S

SatlikDomain

Misafir
ilk önce kitapla dene, hakkı öcal ın kitabu iyidir, uğraş dene baya kafa yor bi kaç bişi yapabilirsin zaten basitce daha sonra kurs a git

Daha büyük siteler yapmaya çalış en azından bir kaç adım at, kurs şu yönden faydalı olur hocana takıldığın noktalarda pratik yapa yapa gösterir.

Yani gösteren birisi olursa daha iyi olur, ama en önemlisi azim ve kafa basma olayı.

bence imam hatip ve sayısal bölüm okuyan, burdan mezun olmuş kişilerin php olsun diğer dillerde kafaları daha iyi basıyor ve daha çabuk öğreniyorlar.

Benim gözlemdiğim.

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kursa gidersen kesinlikle bilgeadam denemelisin.mükemmel diyebilirim.Avrupa'da bile ismi bilinen bir kurum..
en başşta kendi azmin ve sabrın olması gerekiyor...geceni gündüzüne katıp çalışmanı tavsiye ederim bıkmadan usanmadan..

kitaplar genelde 1 satırlık cümleyi 100 satıra taşırırlar tavsiye etmem ama yinede zararı olmaz tabiki al incele oku..

ama dediğim gibi herşeyden önce azim..

TurkVista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede kitaptan başlamalısın derim üstelik elinin altında internette varsa çok daha kolay olacaktır öğrenmen.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahmet0011' Alıntı:
kursa gidersen kesinlikle bilgeadam denemelisin.mükemmel diyebilirim.Avrupa'da bile ismi bilinen bir kurum...

BilgeAdam'da sanırım php yok. Microsoft sertifikası veren bir kuruluşa php geleceğini sanmıyorum.

Ama öğretmeye başladılarsa süper bir adım atmışlar.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kursa gitme pek birşey öğrenemezsin.

Kitap al oku 1 kez okuma aynı kitapı baştan sona 3 defa oku kitapı iyice anladığını anlarsan kitapda ki uygulamaları bilgisayarında yapmaya çalış takıldıgın yerleri php.org.tr den sor cevaplarız.

Hakkı Öcal 'ın kitapını sakın alma ve okuma kafan karışır o biraz karışık

Hakkı Öcal harici kitapyurdu.com da ki PHP + MYSQL kitaplarından başka birini seç

sevgiler.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese teşekkürkler
phpmysql-oc.jpg

kitabı aldım çalışmaya başladım takıldığım yer olursa burdayımNOT:php.org.tr uye oldum saol

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5