İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbulda Sürekli Çalışacak Elemanlar

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Uzun süredir web projelerine ara vermiştim.Artık tekrar başlama kararı aldım.İstanbul Anadolu Yakası ( Maltepe ) ' nda bir ofisim bulunuyordu uzun süredir kapalıydı.Orayı tekrar faaliyete geçirmek istiyorum.Tam zamanlı olarak çalışmak isteyen arkadaşları arıyorum.Aslında özellikle iyinet ten olmasını istiyorum.Eğer buradan bir ekip kurabilirsem çok mutlu olurum.

Grafiker --

Grafik çalışmalarını yapacak, logo, site şablonu hazırlayabilecek, boş zamanlarında pc ile makaleler yazabilecek bay/bayan

Php Yazabilecek --

Portalları yazabilecek, yönetebilecek ve güvenliğinden tamamen sorumlu olacak.. Kesinlikle erkek olmasını istiyorum. ( saat sorunu olmaması açısından )

Asp Yazabilecek --

Portalları yazabilecek, yönetebilecek ve güvenliğinden tamamen sorumlu olacak.. Kesinlikle erkek olmasını istiyorum. ( saat sorunu olmaması açısından )

Yarı Zamanlı İş Arayan --

Maltepede oturup, 18 yaşından ufak olup, öğrencide olabilir, boş zamanlarında adsense hakkında çalışmalar yapacak, harçlığını çıkartacak arkadaşlar..

Özellikle belirtmek istiyorum.Uzun zamandır ortamın dışında kaldım.Bu sebeple maaşlar hakkında inanın bilgim yok.Kimsenin hakkınıda yemek istemem.Bu sebeple lütfen istediğiniz maaşlarıda belirtiniz.

Maaş + Yemek + Yol Parası ( Mavi Kart Şeklinde )
Resmi olarak firmayı 2 ay açmayı düşünmüyorum.Bu sebeple 2 aylık süreçte çalışacak kişileri tekstil firmam üzerinden sigortalı yapacağım.Resmi açılışın ardından yeni firmaya aktarılacaktır.

Freelance Çalışabilecek Arkadaşlar içinde;

http://tag.technorati.ro/

Bu tarz bir siteyi kaça yapabilirler? Teslim süresi ne olur..

Sistem kısaca şu şekilde olacak.. Admin panelden belirtilen siteler ( wordpress olacak ) rss den botla gezilip, yapılacak siteye makale şeklinde eklenecek..
Ayrıca digg tarzında isteyen kişiler üye olup, kendi makallerini, videolarını, resimlerini yayınlayabilecekler.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Arkadaşlar başvuran herkese çok teşekkür ediyorum.Bugün 5 arkadaşımız ile anlaşdık, inşallah güzel çalışmalar yapacağız.Keşke imkan olsada, başvuran herkesi alabilseydik.Herkese teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5