İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbulforum.net 'ten ödememi aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

Cyber Coder

Misafir
ii güzel de bu siteyle ayda 100$ nası kazanmayı düşünüyosun bana da öğret ben de kazanayım hepimiz kazanalım.(Siteni aşağılamıyorum yanlış anlama. Sadece hiti düşük gibi geldi bana)

N

nomak78

Misafir
drstranger' Alıntı:
Ne mutlu sana, Bazılarımız senin kadar şanslı değil galiba. Ben kucuk bi anlasmazlık yaşadım. Çözülmesi de bu saatten sonra önemli değil.

seninle olan anlaşmama durumu bana "makale satıp satmamanla" ilgili istanbulforum.net ile değil

ii güzel de bu siteyle ayda 100$ nası kazanmayı düşünüyosun bana da öğret ben de kazanayım hepimiz kazanalım.(Siteni aşağılamıyorum yanlış anlama. Sadece hiti düşük gibi geldi bana)

şu an hite ihtiyacım yok. hit kolay veririm adwordse adbrite reklamı gelir hitler. şimdilik düşük profilli hit istiyorum. mass hit için yeterli içerik olduğunda mass hit getirmekte kolay.

N

nomak78

Misafir
Cyber Coder' Alıntı:

ek olarak benim cookilerim 3 dakikalık. yani orjinal 15 dakikadan daha kısa. günlük ziyaretçi ise şimdi bile binden fazla. istanbulforum.net aldatmaz;)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nomak78' Alıntı:
seninle olan anlaşmama durumu bana "makale satıp satmamanla" ilgili istanbulforum.net ile değil.

Herseyden once dürüstlük ile alakalı, başka bir forum başlığına ihtiyaç duymadım. Ben profesyonelliğe sığmayan bir yaklaşımla hareket ettim ki hata ettim, sadece bir söze güvenerek zamanımı verdim, Renew ı yaklaşan bi domainim vardı, cc de limit olmadığı için minnet etmek yerine oturdum istenilen kriterde 5 tane makale hazırladım. Karşıdaki insanın ne kadar dürüst olabileceğini de ölçtüğüm bir testti aslında. Bi kaç dolar beni zengin seni de fakir yapmaz.
Şu an nakit sorunumu da hallettim zaten. Bana güzel bir hayat dersi verdiğin için de teşekkür ederim. Daha doğrusu hatırlatma için. Sizler olmasınız iyiyi doğruyu ve güzeli bulmamız olanaksızlaşır.
Ama tekrar ediyorum hatalı olan kesinlikle benim, bazen duygusallık iş anlayışımın önüne geçebiliyor. Başarılar dilerim.

Saygılar

N

nomak78

Misafir
bak drstranger seni severim bilirsin. sana bozucu sözler sarfetmek istemem ama şunlarıda bilmen lazım.

1) ben sana iş teklif ettiğimde fiyatı beğenmedin ve reddettin
2) bende o işi başkasına verdim ve iş yapıldı ve bitti
3) sen iş bittikten sonra bana örnekler gönderdin
4) bu iş dışında ikinci bir iş daha sana teklif ettim. işi veren benim ve sana "intenetten para kazanmak" ile ilgili bir iş verdim ve herkese verdiğimden fazla ödeme biçtim aynı işe ama sen zahmet edip gelip işe başlamadın bile. sen işe başlamadığın için bölümü kapattım.
5) sana para lazım oldu ve ancak o zaman sana ettiğim teklifler aklına geldi.
6) daha önce beğenmediğin ve yapmayı reddettiğin işi(ki o iş artık başkasına verildi, yapıldı, bitti, ödemesi bile yapıldı) bana yapmak istediğini söylüyorsun.
7) sana 15 gün sonra bi iş daha var onu sana kanalize edeyim dedim bütün iyi niyetimle ama sen onuda beğenmedin.

unuttuğun birşey var sanırım. asıl hatayı ben samimiyet göstermekle mi yaptım?

ben senin yakın bir akraban değilim. benden canın istediği zaman bir bahane veya iş öne sürüp para alamazsın. bende bir iş olur, o iş sana gelirse işini temiz bir şekilde tamamlar ve ödemeni alırsın. ne akrabanım ne bankamatiğinim.

sana teklif ettiğim işlerin hiçbirini yapmadın. şimdi paraya sıkıştın gelip yapcam ben bu işi diyorsun. geçti sevgili dos.tum, iş yapıldı bitti, ödemeside işi yapana yapıldı.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nomak78' Alıntı:
bak drstranger seni severim bilirsin. sana bozucu sözler sarfetmek istemem ama şunlarıda bilmen lazım.

1) ben sana iş teklif ettiğimde fiyatı beğenmedin ve reddettin

O an reddettim çünkü piyasanın çok çok altında teklif verdin. Bende Senin samimiyetine güvenerek, sana bir ara formul bulmak icin msn e çağırdım. Sen zahmet edip gelemedin. Yazışmalarımız ucu açık bitti. Kesin bir red verilmedi.
Aralık bi kapı vardı.

2) bende o işi başkasına verdim ve iş yapıldı ve bitti.

Birlikte çalışma olasılığımıza karşın, bu konuda beni update etmedin.

3) sen iş bittikten sonra bana örnekler gönderdin.

Dediğim gibi işin bittiğinden haberim olmadı.

4) bu iş dışında ikinci bir iş daha sana teklif ettim. işi veren benim ve sana "intenetten para kazanmak" ile ilgili bir iş verdim ve herkese verdiğimden fazla ödeme biçtim aynı işe ama sen zahmet edip gelip işe başlamadın bile. sen işe başlamadığın için bölümü kapattım.

Sana kendi işlerim yüzünden yoğun bir dönemde olduğumu bir süre bu başlıkla ilgilenemeyebilceğimi söyledim. Sende önemli değil dedin. Geçen gün 1-2 şey o konuda yazayım bari diyecektim ki, bölümün kaldırıldığını öğrendim.

5) sana para lazım oldu ve ancak o zaman sana ettiğim teklifler aklına geldi.

Evet o zaman geldi. Hatta cc de o için problem yaşamasa idim muhtemelen. Henüz noktalamadığımızı zannettiğim iş için tenezzül edip yeni bir fikir arayışına girmezdim. Sonra uğraşarak bir hiç uğruna zamanımı öldürmezdim.

6) daha önce beğenmediğin ve yapmayı reddettiğin işi(ki o iş artık başkasına verildi, yapıldı, bitti, ödemesi bile yapıldı) bana yapmak istediğini söylüyorsun.

Ben arada bir açık kapı bırakıldığını zannediyordum. Gelişmelerden haber edeceğini düşünüyordum. Anladıgım kadarı ile de sen onları sonradan hazır satın aldın. Yaptırmadın

7) sana 15 gün sonra bi iş daha var onu sana kanalize edeyim dedim bütün iyi niyetimle ama sen onuda beğenmedin.

Beğenmeme söz konusu değil, Daha ilk işimizde sorun çıkınca hevesim kaçtı. Ileride de sorun yaşarız düşüncesi ile o an için o teklife cevap vermedim.

8) unuttuğun birşey var sanırım. asıl hatayı ben samimiyet göstermekle mi yaptım?

satır aralarında boyle birsey oldugunu zannetmiyorum, öyle olsa idi iki kuruşun lafını burada etmez, Her hafta düzenli olarak karşılıklı ödevlerimizi yerine getiriyor olurduk.

9-)ben senin yakın bir akraban değilim. benden canın istediği zaman bir bahane veya iş öne sürüp para alamazsın. bende bir iş olur, o iş sana gelirse işini temiz bir şekilde tamamlar ve ödemeni alırsın. ne akrabanım ne bankamatiğinim.
sana teklif ettiğim işlerin hiçbirini yapmadın. şimdi paraya sıkıştın gelip yapcam ben bu işi diyorsun. geçti sevgili dos.tum, iş yapıldı bitti, ödemeside işi yapana yapıldı.

Seni bankamatik olarak görmeyi nereden çıkardın? Sen benden iş istedin. Bende Numunelere düşük bir fiyat biçtim ve gönderdim. Normalde işin parası ödenir. Sonra gönderilir iş zaten. Burdan sonra sana yakışmayacak ifadeler kullanmışsın. Sadece üzülüyorum

Tüm bunlara rağmen bende seni severim bilirsin, senlen herzaman kahve içelim sohbet edelim ama iş yapmayalım. Herşey gönlünce olsun.

Emrah

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tartışma mesajları silinecektir.
Tartışma bitmezse konu kilitlenecektir.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gamend' Alıntı:
Tartışma mesajları silinecektir.
Tartışma bitmezse konu kilitlenecektir.

forumların şeffalığına inandığım içim, mesajların silinmemesini ancak gerekiyorsa kitlenmesini talep ve rica ediyorum.

Bunda kötü birşey yok, bazı sorular sorulmuş, cevap vermem gerekiyordu. onları yanıtladım.

Teşekkürler

N

nomak78

Misafir
drstranger' Alıntı:
forumların şeffalığına inandığım içim, mesajların silinmemesini ancak gerekiyorsa kitlenmesini talep ve rica ediyorum.

Bunda kötü birşey yok, bazı sorular sorulmuş, cevap vermem gerekiyordu. onları yanıtladım.

Teşekkürler

dostluğumuz bitmiştir drstranger. sebepler ise yukarıdaki mesajımdan ve bu garip tavrından anlaşılabilir.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nomak78' Alıntı:
dostluğumuz bitmiştir drstranger. sebepler ise yukarıdaki mesajımdan ve bu garip tavrından anlaşılabilir.

Saygı Duyarım, Tanrı gereken cevabı zamanı geldiğinde verecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5