İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbulforum.net 'ten ödememi aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu da hyip sitesi mi? yoksa konu yanlış yerde mi?

P

Paraemon

Misafir
buda bir nevi yatırım diye düşünde herhalde arkadaş :)

B

blade1978

Misafir
500 mesaj attım.ama hyip yada surf ne fark eder para getiriyormu siz ondan haber verin.bu qumar değil ama :D

C

Cobra

Misafir
500 msj a 12 $ cıkmı verdiler :)

Şeytan diyo aç bi forum 500 msj a ver 30$ doldur forumu, sonra ayda 300$ kazan :D neyse güle güle harcada yanlış yere açmışın.

B

blade1978

Misafir
herkese 30$ 10 kişiye sende 300$ kazanacan o zaman sen ne kazanacan :D
birde lütfen hayali ihraacat yapmayalım bu forumda iş yapın çene çalmayın
arkadaş ödemesini yaptıysa ona tek bir kelime demeye hakkın yok sen yap o zaman ödeme arkadaşa pislik atıcağınada bizd sende yazalım öyle değilmi
daha iyi para veren site vadıda orda yazmadıkmı.

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
blade1978' Alıntı:
herkese 30$ 10 kişiye sende 300$ kazanacan o zaman sen ne kazanacan :D
ödemesini yaptıysa ona tek bir kelime demeye hakkın yok sen yap o zaman ödeme arkadaşa pislik atıcağınada bizd sende yazalım öyle değilmi

başlangıç masrafı 300$. sonra hera y 300$ kazancak eleman. bu durumda karı büyük oluyor.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
stormpayle çalısmaya basladımı istanbulforum.net? ozaman bende dahil olabilirim sadece paypal diye aklımda kalmış...

N

nomak78

Misafir
stormpay le çalışmıyoruz. paypal ile ödememi yapıyorum. blade78 stormpay istedi bende kırmadım. şu an zaten siteye bir saldırı var. siteye girilmiyor. server kitlendi.

C

Cobra

Misafir
blade1978' Alıntı:
herkese 30$ 10 kişiye sende 300$ kazanacan o zaman sen ne kazanacan
ödemesini yaptıysa ona tek bir kelime demeye hakkın yok sen yap o zaman ödeme arkadaşa pislik atıcağınada bizd sende yazalım öyle değilmi

Kesinlikle çamur atmıyorum. Ama diyorumki eğer webmaster lık işinden biraz anlasaydın, senin attığın 500 post site sahibine 100$ olarak dönecek (her ay) ama sen 1 kereliğine 12 dolar alıp eywallah diyeceksin. bilmem derdimi anlatabildimmi :)

N

nomak78

Misafir
Cobra' Alıntı:
Kesinlikle çamur atmıyorum. Ama diyorumki eğer webmaster lık işinden biraz anlasaydın, senin attığın 500 post site sahibine 100$ olarak dönecek (her ay) ama sen 1 kereliğine 12 dolar alıp eywallah diyeceksin. bilmem derdimi anlatabildimmi :)

o da sana diyor ki sen daha fazla ver o zaman aynı işe. eğer vermiyorsan neyi eleştiriyorsun? hangi forum post yapanlara ücret ödüyor? bana bir tane daha göster.. binlerce yerli forumdan.. hiç ödemeyenleri eleştirmeyenler az ödeyenleri eleştirirse bu işte bir hata vardır.. az herzaman hiçten çoktur..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence @nomak78'ın yaptığı çok güzel bir iş.Adamı kullanma gibi derdi yok.İki tarafta kazanıyor.İşçi sınıfı denilen sınıf iş yeri patronundan sonra ortamdaki en zengin kişi olur.Bunda da bir sakınca yok ve arkadaşı tekrar tebrik ediyorum.

C

Cobra

Misafir
nomak78' Alıntı:
o da sana diyor ki sen daha fazla ver o zaman aynı işe. eğer vermiyorsan neyi eleştiriyorsun? hangi forum post yapanlara ücret ödüyor? bana bir tane daha göster.. binlerce yerli forumdan.. hiç ödemeyenleri eleştirmeyenler az ödeyenleri eleştirirse bu işte bir hata vardır.. az herzaman hiçten çoktur..

Tamamda ben eleştirmedimki, sadece yaptığı işin ne olduğunu bilsin diye açıkladım. senin yaptığın iyi birşey ama hayrınada para dağıtmıyosun 1 kazandırıp 5 alıyosun. Helal olsun birşey dediğimiz yokki :)

N

nomak78

Misafir
Cobra' Alıntı:
Tamamda ben eleştirmedimki, sadece yaptığı işin ne olduğunu bilsin diye açıkladım. senin yaptığın iyi birşey ama hayrınada para dağıtmıyosun 1 kazandırıp 5 alıyosun. Helal olsun birşey dediğimiz yokki :)

sorun yok o zaman. kazanıcam haklısın bir aksilik çıkmazsa. geçmişte kazanmamış olsam şimdi ödeme yapamazdım. ileride kazanamazsam ileridede ödeme yapamam. kazanacak olmam ödemelerin artacağı anlamınada gelir. benimde işim görülür, benimle çalışanında.

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nomak78' Alıntı:
sorun yok o zaman. kazanıcam haklısın bir aksilik çıkmazsa. geçmişte kazanmamış olsam şimdi ödeme yapamazdım. ileride kazanamazsam ileridede ödeme yapamam. kazanacak olmam ödemelerin artacağı anlamınada gelir. benimde işim görülür, benimle çalışanında.

peki habersiz bir şekilde üye silmek ne oluyor ???

Sana soruyorum. Biz senin sitene katkıda bulunurken bu ne iştir?

eğer çalışmamız sorun olduysa bilmiyorum 1 haftada hiç işlemeyen bölümlerde yazı yazarak siteye katkı da bulundum. bu bölümler aktif hale gelmeye başladı cevaplar geldi.

Peki bu nedir cevabını alabilir miyim.

N

nomak78

Misafir
habersiz şekilde üye silmedik. sitemizin database'i servera yapılan bir saldırı sonucu heklendi. bende elimdeki en yeni backupı yükledim ve ücretini ödediğim 2000 mesajı kaybettim. datacenterla görüşüyorum şimdi, daha yeni bir backup varsa ellerinde yükleyeceklermiş.

M

Metalirik

Misafir
55 $'lık ödememi aldım.
55 $'lık post mu yaptın diye şaşırmayın, 900 post gerisi ise beğenilen postlar için verilmiş olan 37 $ bonus değer.
Çalışan kazanır sonunda :)

Daha önceleri de toplam 20 $'a yaklaşan bir miktar almıştım.

N

nomak78

Misafir
ayturk' Alıntı:
peki habersiz bir şekilde üye silmek ne oluyor ???

Sana soruyorum. Biz senin sitene katkıda bulunurken bu ne iştir?

eğer çalışmamız sorun olduysa bilmiyorum 1 haftada hiç işlemeyen bölümlerde yazı yazarak siteye katkı da bulundum. bu bölümler aktif hale gelmeye başladı cevaplar geldi.

Peki bu nedir cevabını alabilir miyim.

sorunu kısmen çözdük. database %87 lik bir oranda kurtarıldı.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blade1978' Alıntı:
ödememi istedim anında ödedi :D yani foruma takılmak istiyorsanız buraya takılın en azından benle aynı dili konuşuyor
ödeme: 12$
İstanbulforum.net ödemesi

Ne mutlu sana, Bazılarımız senin kadar şanslı değil galiba. Ben kucuk bi anlasmazlık yaşadım. Çözülmesi de bu saatten sonra önemli değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5