İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

istanbulforum.net'ten ödememi eksiksiz aldım

M

maxxlist

Misafir
istanbulforum.net'ten ödememi eksiksiz aldım:

başlıkta açık ve net yazıyor ödememi eksiksiz aldım:
35.94$ ( otuz beş dolar doksan dört cent )

ödemem istediğim an anında yapıldı... dakikasında...

nomak78 inde ısrarle belirttiği gibi tek hassasiyet gösterilen şey; "mesaj kalitesi"... forumu kirletmeye çalışmayan, kaliteli mesaj lar gönderen herkese ödemelerini eksiksiz yapıyor... ödeme alan ne ilk kişiyim böyle giderse de son kişide olmayacağım...

Kısacası:
"nomak78 ödemelerinde çok sağlam"

Saygılar...

D

dnturkey

Misafir
ee tamam ödemelerini yapıyor anladık da her ödemesini alan buraya başlık mı açmak zorunda böyle ?

M

maxxlist

Misafir
ewt ödeme alındıkça yazılmalıdır diye düşünüyorum... yeni başlık açmamın sebebide diğer istanbulforumla ilgili başlığın başka sebeplerden dolayı kitlenmesidir...
ayrıca foruma her gün yeni insalar katılabiliyor...onlarda faydalanmış olur..

ayrıca para ödemediğini iddia edenler oluyor onlara bir nevi cevap diye düşünüyorum...

ayrıca belki bir ödeme yapar 2 yapar 3 yapar sonra ödemeleri keser.. ne bilecek herkes.. güncel bilgi verelim dedik yaranamadık...

ayrıca bilenlerinde okumasına gerek yok.. başlık gayet açık ve net; istanbulforum un ödeme yapmasıyla ilgili... bilenler, okumak istemeyenler okumaz olur biter..

D

dnturkey

Misafir
maxxlist' Alıntı:
ewt ödeme alındıkça yazılmalıdır diye düşünüyorum... yeni başlık açmamın sebebide diğer istanbulforumla ilgili başlığın başka sebeplerden dolayı kitlenmesidir...
ayrıca foruma her gün yeni insalar katılabiliyor...onlarda faydalanmış olur..

ayrıca para ödemediğini iddia edenler oluyor onlara bir nevi cevap diye düşünüyorum...

ayrıca belki bir ödeme yapar 2 yapar 3 yapar sonra ödemeleri keser.. ne bilecek herkes.. güncel bilgi verelim dedik yaranamadık...

ayrıca bilenlerinde okumasına gerek yok.. başlık gayet açık ve net; istanbulforum un ödeme yapmasıyla ilgili... bilenler, okumak istemeyenler okumaz olur biter..

tamam canım bi şe demedik. ama bir çok kişini her gün böyle başlık açtığını düşünürsek burası çöplük olur.

onun için dedim. neyse kolay gelsin

M

maxxlist

Misafir
:D sende haklısın çok başlık çöplük gibi olur

bende bişi demedim sadece yanlış anlaşılmak istemem.. amacım yardımdı ..

sanada kolay gelsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5