İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbullu Liselilere Müjde! Yaz Boyu Para Kazanın!

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Madem ki Ovetto böyle bir arkadaş, konularını da geyik bölümünde açsın en azından. Bu ilanı görüp ciddiye alıp başvuran ve hatta çalışmaya başlayan olursa ortaya çıkan istismardan ve suçtan sorumlu oluruz aksi takdirde. Ben böyle düşünüyorum. Çünkü burası "İnsan Kaynakları" bölümü.

Bu başlık da şakaysa gerçekten terbiyesizce ve gereksiz ve eğer ciddiyse de üzerine gidilmesi gereken bir suçtur.

Ha, mahallenizde yaparsınız bu işi gerçekten, sorun olmayabilir hatta belki iyi bile olur ama iş internetten ilan vermeye gelirse orada bir durun derim ben. Arkadaş herhâlde şaka yapıyor ama bence hoş değil.

Ekleme: Arkadaşın eski konu başlığı ve mesajlarına baktım ve gayet komik yazılarını gördüm. İyi, güzel, mizahçı yönü kuvvetli bir arkadaşımız ama böyle insanları keklemesine gerek yok. Burası türkiye ve pek çok şaka gibi şeyi ciddiye almamız gerekiyor.

Böyle makara yapacaksa Zaytung'a yazsın, buralarda harcamasın kendini. Bilen için sorun değil ama benim gibi bilmeyen çıkınca aklına bir şüphe bile girmesi vakit kaybı yaratır ve bu haksızlıktır. Bu arkadaşın yaptıkları komik olabilir ama geyik bölümüne açsın da biz de mavra yapalım, katılalım. Burada olmuyor.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ciddi insan kaynakları sitelerine ovetto'nun vereceği ilanlar patlama yapabilir :)

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
su satsa eminönünde daha çok kazanır be köle arıyorsunuz siz.

Akın Boşnak

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
2u6gx11.gif

Mail yolladım cevabı merakla bekliyorum :D

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
hocam ben sana günlük 20 tl verim gel benim evi temizle utanmıyorda ya kaç saat gençler çalışacak karşılıgı 10 tl saçmalık ama teklifim geçerli gel benim evi temizle yol paranıda verecem günlük 20 tl

canguldur

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
arkadaşlar neden kızıyorsunuz. Sonucda arkadaş bir iş kurmuş. Kurmuş olduğu iş hizmet sektörü. Siz yorum yazarlarına zorla gelin demiyor. 10TL biraz az olsada en azından bu imkanı sağlayabiliyor.

Burdan öğreneceklerimiz neler dir ?

Hayat şartlarının ne kadar zor olduğu ?
Bunun için okumalıyız ve eğitimimizi en iyi şekilde tamamlamalıyız.

Ben Ovetto yu tebrik ediyorum. Fiyat az dahi olsa, en azından ihtiyacı olanlara hizmet karşılığında ufakta olsa birşeylerini verebilmesi.

Umarım dahada büyürsünüz.

A

abdullahsabit

Misafir
13 saat 10 tl saatte 1 tlden fazla kazanıyorsunuz? günde 10 tl fakat

peki üye kazandırsak pay varmı?:D:D:D:D:D

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
arkadaşlar neden kızıyorsunuz. Sonucda arkadaş bir iş kurmuş. Kurmuş olduğu iş hizmet sektörü. Siz yorum yazarlarına zorla gelin demiyor. 10TL biraz az olsada en azından bu imkanı sağlayabiliyor.

Burdan öğreneceklerimiz neler dir ?

Hayat şartlarının ne kadar zor olduğu ?
Bunun için okumalıyız ve eğitimimizi en iyi şekilde tamamlamalıyız.

Ben Ovetto yu tebrik ediyorum. Fiyat az dahi olsa, en azından ihtiyacı olanlara hizmet karşılığında ufakta olsa birşeylerini verebilmesi.

Umarım dahada büyürsünüz.

yasalara aykırı bir başlık olduğu için ciddi bir yazı olduğunu düşünmüyoruz; bu nedenle konu geyik bölümünde. hayat şartları zor diye köleliği serbest yapamayız ya. bilmem kaç TL ücretle temizlik yaptıranlara da şöyle bir söz var: "parası yok yemeye taht-ı revan ile gider mıçmaya"

S

Sarce

Misafir
hahahha bide Sıraya diziliyorlarmış )):)))))))) Günlük 10 Tl ye 8 den 21 e kadar gelen olursa Biraz enayidir Günlük 10 tl ye okadar saat adammı çalıştırılır Bide sürekli çalışmaa arada yok Ben Bile Geçen sene Çalışıyordum reklamcıda Günlük 30 Tl sabah 9 akşam 17 Ve çook rahat iş sıkma Yok zor Yok emir Yok yani toplam 10 saat çalışma sürem varsa 6 7 5 i boş geçiyodu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5