İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

işte bir click saldırısı

N

nomak78

Misafir
henüz gösterimde olmayan, ve henüz hazırlık aşamasında olan ve sadece günde 1 kişinin ziyaret ettiği bir siteme bugün bir click saldırısı yaşandı. giren kişi adsense kodlarına 50 kere tıkladı. adsenseden screenshot görüntüsünü görebilirsiniz. bu malum şahıslara söylenecek hangi söz kaldı bilmiyorum. şimdilik adsense hesabıma login olarak, malum şahısla benim iplerimin farklı olduğunun adsense loglarına geçmesini sağlamaktan başka hiçbirşey yapamadım.

ne istiyorsunuz elalemin ekmeğinden?

Ekli dosyayı görüntüle 481

T

tahtakale

Misafir
bence saldırı falan değildir o, paranoyaklık yapıyorsun.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek giriş 50 tık olunca bence paranoyaklık değil arkadaşı bile olsa 50 kez tıklamazki

J

jEEpERscREEpERs

Misafir
Benim hesap bundan kapandı. Sakat durum... Malesef engel olunamıyor.

M

marzenbecher

Misafir
adsense ye bildirsen iyi olur durumu fazla vakit geçirmeden.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
hakkaten . ben bu açıdan düşünmemiştim hiç.
uyuz haklı sanırım nomak..

N

nomak78

Misafir
kastını aşan bir söz olmuş. kusura bakmayın.suçlanan kişi clickleyen kişi. siz değil.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında googleın webmasterı suçlamaması gerekir çünkü tıklayan kişinin sitenin sahibi olduğu kanısına nerden varıyor ki varamaz çünkü o deil (tabi o deilse ) o bilgisayardan google adsense girişi yapmamışsa hiçbirşey olmaz. ama google bu yüzden hesap kapatıyorsa vayy webmasterım vayyy .. biz şöyle batıya doğru gidelim yAhoo ya filan ...

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlışlık Var

Bence bu iştebi yanlışlık var..

http://www.iletiler.com

nomak78' Alıntı:
henüz gösterimde olmayan, ve henüz hazırlık aşamasında olan ve sadece günde 1 kişinin ziyaret ettiği bir siteme bugün bir click saldırısı yaşandı. giren kişi adsense kodlarına 50 kere tıkladı. adsenseden screenshot görüntüsünü görebilirsiniz. bu malum şahıslara söylenecek hangi söz kaldı bilmiyorum. şimdilik adsense hesabıma login olarak, malum şahısla benim iplerimin farklı olduğunun adsense loglarına geçmesini sağlamaktan başka hiçbirşey yapamadım.

ne istiyorsunuz elalemin ekmeğinden?

Ekli dosyayı görüntüle 481

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bugün benim siteye de oldu ama bu kadar değil, 19 gösterim 6 tıklama vardı, yarım saat sonra baktım 20 gösterim 32 tıklama olmuş, yani bir kişi 26 defa tıklamış, sonra baktım 22 göserim 43 tıklama. helal olsun üşenmemiş tıklamış ben üşenirdim valla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5