İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ISTE CJ BUDUR !

C

CJ

Misafir
Mart Ayının Payment Status'u :

Payment amount: $228.75
status: Your payment has been processed. If you use Direct Deposit, please check your account for the deposited funds. Otherwise, your check has been sent and you should receive it shortly.
-------------
CJ KADAR IYI BIR SPONSOR YOK !
Dürüstçe çalışanlar herzaman kazanırlar.

Cj ye attığım her mailin cevabı geldi.
Onlara Sonsuz Teşekkürler.

Bu ay 4. çekim olacak.
---------------------
Geçen ay 127$ aldım.

Teşekkürler.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ya kalk git allanı seversen, kaç kişinin parasının üstüne bi fraud mailiyle yattı o şerefsizler, tek hile olmadığı halde türk olduğu için parasını ödemediği sadece benim tanıtığım onlarca w.master war.

C

CJ

Misafir
Zokkie evet söylediğin doğrudur ama benim başıma öyle birşey gelmediği için bilemiyorum.

adamlar 300$ yapsamda gönderdiler.Hiç sorun çıkartmadılar.Hatta baya bi mailleştik. Paramızı hesabımıza yatırsa daha iyi olacaktı. ve Milletin hesaplarını durduk yere kapatacaklarını sanmıyorum. cj de artık click kalmadı. Ama gayet iyi kazandırıyor bana.

Cj den üyelik açamayanlar mail atmayı denesinler bence.Belki mail ile turkey den üyelik açarlar.

teşekkürler..

M

maxxlist

Misafir
merhaba cj ci arkadas...

benim cj de hesabım var.....
ama hangi programlar iyi pek bilmiyorum...
yani bayağıdır girmiyorum cj ye.......

bana bi kaç program önerirsen sevinirim....

mail: [email protected]
Home Page: http://www.maxxlist.com

Desteğini bekliyorum...

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
benim eskiden cj de hesabım vardı tekrar aynı hesabı kullanabilir miyim? kayıt ettiğim sitenin adresini de değiştirme imkanım var mı?

C

CJ

Misafir
Evet degistirebilirsin "ibrahimkoknar"

Account bölümünden değiştirme imkanın var.

L

label

Misafir
CJ dedigin herseye katiliyorum hile yapmadim diyenler otomatik sayfa ile pop up acan yada binbir cesit sey diyenler... Kendi yaptiklarini hile kategorisine sokmayan insan tabiki hilecei olmaz..
Senin cek daha onaylanmamis..

Payment amount: $511.40
status: Your payment has been processed. If you use Direct Deposit, please check your account for the deposited funds. Otherwise, your check has been sent and you should receive it shortly.

Onaylandiginda boyle bir yazi cikacak :))

Eski hesabi olanlar kaliteli siteleri varsa cj de satis yapmayida deneyebilirler.. Hiti iyi olan siteler sponsor onerimi alabilirler..
[email protected]

C

CJ

Misafir
Yazdığım payment status yazımı iyi oku.. ! ...
:) bide kendi yazdığına bak ...arada fark farmı gör...sadece amount farkı var :)...

L

label

Misafir
pardon
hep cj nin ekrani gozumun onune geliyor yaziyi okumadan 2 sira gorunce :))
You are right !!

P

pico

Misafir
Arkadaşlar Cj ödemelerini çok güzel bir şekilde yapıyor. Artık bu tartışmaları bırakın. Hangi merchant ların hala is yaptirdigi onemli. Bilen varsa yardimci olsun. Burada sunmak garip gelebilir, hileci arkadaslar bizi bu merchant lardanda edebilir fikrinde olan varsa [email protected] dan bana yazsin. CJ yi 2 yildir adam gibi kullanip güzel paralar kazanan fakat son 4-5 aydir merchant sıkıntısı yasayan, adam gibi bir webmaster a yardımınız karşılıksız kalmaz...

Not : Bride.ru şiddetle denememe rağmen sonuç vermedi. Hilesiz 0.1/1000 lik CTR adamlari memnun etmedi. Adamlar sahtekar, bosverin.

iyi calismalar herkese

A

alien

Misafir
benim bir mp3 sitem var. uye olurken adresi turkiye dısından bir adres versem fakat kullanıcılar turkiyeden olsa bişi farketmes sanırım.
bana uyelik hakkında bilgi ve daha sonrası icin merhant falam nasıl bulurum yardımcı olabilcek varsa sevinirim..
[email protected]

A

alien

Misafir
bide siz odemeyi cek olarak mı banka hesabınamı alıyorsunus. burda adres olarak turkiye dışı bir yer veripte banka hesabını turkiyeden versek ne onemi kalıyo zaten turkiyeden uyeleri yasaklamalarının ??

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Label'a

herkes kendini internetin kralı sanıyo kardeşim, ben hile yapsam senden mi saklıycam, hile yapmadım, 2 bedava kitap leadinde adam gibi 100$ geçtim, tek hile yok sadece bedava 2 kitap diye altına yazdım. bunu da yazamayacaksam.

sadece kendinizi bişey biliyo sanmayın.

L

label

Misafir
o zaman sen haklisin... (zokkie)
ben sitende clickxchange e pop-up actigini gormustum o yuzden oyle bisey dedim. eger baktigim site seninki degilse ya da oyle bisey yapmadiysan beni duzelt.. site adresini yazmiyorum sen anlarsin dogru ya da yanlis. yanlis ise lutfen yapmadim de yine seni suclamis olmayayim..
kendinize iyi bakin..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ya kardeş öncelikle, cxc nere cj nere?
mantık farklı, cxc'de pop yapsanda farketmez sadece o ortak seni reddeder. bu bir.

iki cxc 'de pop açtırmıyorum, sadece cxc leadına gönderen bir tanıtım açtırıyorum ki , bunu adam kabul ediyo, e-mail dahil hertürlü leadı kabul ediyo. e-mail ve pop için ayrı linkleri var. adamın istediği yeterki ikna et, gerisi onu ilgilendirmiyo.

üç, cj'de yine şansımı deniyorum ama bu onların şerefsizce paramın üstüne yattıkları gerçeğini değiştirmez!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5