İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşte Crysis 2 Türkçe

ss waffen

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
tesekkurler beklenen bı oyundu vıdeosunu ızlemek guzeldı

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Videodaki sürüm alpha olduğu için seslerde kayma ve optimizasyon sorunları görünüyor. Final çıksada oynasak bir an önce.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
bu tarz oyunlardan neden bitürlü zevk alamıyorum :kızdım:

Zevk alma kişiye göre değişir. Bazıları deli gibi strateji oynar ama bende onu sevmiyorum. Fps sevmek istiyosan bi call of duty modern warfare 2deki rio de jenerio bölümünü oyna derim. Ve modern warfare 2deki çernobil bölümü.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Zevk alma kişiye göre değişir. Bazıları deli gibi strateji oynar ama bende onu sevmiyorum. Fps sevmek istiyosan bi call of duty modern warfare 2deki rio de jenerio bölümünü oyna derim. Ve modern warfare 2deki çernobil bölümü.

call of duty eskisi gibi sarmıyor pek , gece warfare 2 indireyim bari :) teşekkürler öneri için

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İşte Crysis 2 Türkçe:

Cevat Yerli dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyunu olacak diyor. Videosunu mutlaka izleyin internete sızdırılan alpha sürümden oyunun başı..

Videosu için: http://www.gokhanblog.com/2011/02/crysis-2-turkce-video.html

cevat yerli resmen saçmalamış nere dünyanın en iyi oyunu olacak peh demo sürümünü indirdim bu kadar kötü olur ancak zaten yerli kardeşler bu oyunun senaryo yazarları vede hiç iyi bir senaryo değil bana göre dünyanın en iyi oyunu THQ yapmış oldugu metro 2033 var crysis 2 hayal kırıklığı yaratacak üst düzey gibi görüksede bana göre hiç iyi değil şahsen farcry serisi bundan daha iyi :)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Türkçe olunca adamın konuşmaları ilginç geldi :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
geçen gün oynama imkanı buldum bu oyunu.Küfürler,haberler her detay düşünülmüş güzel bir oyun olmuş.Türkçe olması ayrı bir zevk tabiki.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bence oyun harika, yanlız görsel açıdan çok karışık, ağaçlar yerler falan çok karmaşık, adammı ağaçmı belli olmuyor, ben daha metro istasyonundayım, gidemedim ilerlere:D

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Dediğin gibi..o açıdan bana biraz assansin creed midir nedir böyle bir oyun vardı.En başında başım dönmüş ve kapatmıştım oyunu.Assansin creed kadar karışık olduğunu sanmıyorum ama 10 üzerinde 8 alacak bi oyun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5