İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşte Eurovision şarkımız

ilkerrr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şarkıya çok kötü diyenlerin kaçı hayatında bir notaya dokunmuş merak ediyorum.
Mor ve ötesi hayranı değilimdir lakin şarkıyı çok beğendim. Benim kişisel görüşüm saçma sapan şarkı ile müzikten anlamayan eurovision seyircisinin verdiği oyları alarak birinci olmaktansa, güzel bir parçayla sadece kaliteli dinleyicinin oyunu alıp ilk 10 içerisinde olmak daha doğru bir davranış. Kimse bana Türkiyenin tanıtımı falan demesin, sanki eurovisonda 1. olan ülkede sonraki 10 sene turist patlaması oluyor.
Şarkının kaliteli versiyonu için
http://www.youtube.com/watch?v=xV0aaiHJrNA

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eurovision'un tadı kaçtı artık eskisi gibi değil, İtalya ve birkaç ülke artık katılmıyor zaten..

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bayanlar/baylar, Ajdar'ı yollasak ne değişecek ki? Ülkelerin oyları belli. Müzisyenler dekor niyetine gidiyor oraya.

Öyle olmasa da, dünya çapında bir yarışma değil. Boşuna kasmaya, "bu şarkıyla yarışmaya mı katılınır?" demeye gerek yok. İngiltere müzikte en başarılı ülkelerden biridir, ama Eurovision'da her yıl yarı finalde eleniyor. Adamlar yarışmayı kaale almıyor ki.

Bir şey daha ekleyeyim, her ülke yakın aldığı ülkeye puan veriyor.
Yani çoğu oylamada beklenmedik sonuç çıkmıyor, ben böyle görüyorum hep...

Şarkıya çok kötü diyenlerin kaçı hayatında bir notaya dokunmuş merak ediyorum.
Mor ve ötesi hayranı değilimdir lakin şarkıyı çok beğendim. Benim kişisel görüşüm saçma sapan şarkı ile müzikten anlamayan eurovision seyircisinin verdiği oyları alarak birinci olmaktansa, güzel bir parçayla sadece kaliteli dinleyicinin oyunu alıp ilk 10 içerisinde olmak daha doğru bir davranış. Kimse bana Türkiyenin tanıtımı falan demesin, sanki eurovisonda 1. olan ülkede sonraki 10 sene turist patlaması oluyor.
Şarkının kaliteli versiyonu için
http://www.youtube.com/watch?v=xV0aaiHJrNA

Yazdıklarına katılıyorum, parça neden bu kadar kötülenmiş anlamadım...

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mor Ve Ötesinin başarılı olacagına inanıyorum. Şarkının türkçe olması da bence çok süper.
Mor Ve Ötesine başarılar...

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dinlendikçe sevilen bi şarkı. İlk dinlediğim anda ki görüşümle şimdi ki görüşüm farklı :)

Bu arada eurovision'da artık şarkıya değil komşuya gidiyor oylar. Bizede yakın ülkeler ve gurbetçilerden geliyor genelde. Şarkının güzel olması 2. planda...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5