İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

işte hosting.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne demek istedigini anlamadim... sordugun seyle bu sıtelerin abglantısı nedir?

Y

yaBgu

Misafir
hosting işinde kesinlikle hatırı sayılır para yok.
hele 100-200 host müşterisi ile bu işi "iş" olarak yapmak hiç akıllıca değil sadece sigara param vs. çıksın diyorsan 100-200 müşteri ancak yeterli olur ki zaten piyasa çok düşük işin belki kar marjı yüksek ama bir hosting satıyorsun 1 yıllık sorumluluk alıyorsun yani 10$ kar edecen müşterinin çenesini 1 yıl çekecen sorun olacak vs.

R

REdBuLL

Misafir
kazanç yine önemLi değiLde
adama diL döküyorsun 2 saat
heleki benim gibi birisine
:)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

ragiax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes zaten senin bu script tutmaya başladı.. Millet senin script ile hosting siteyi yapmaya başadı.

E

erotikbul

Misafir
başkasının scriptini kullanıp, sitesini amatör tasarlayan, bir yığın para harcayıp komik reklam veren hosting firmasından zaten bir şey beklenemez. Firma olsa ne olur olmasa ne olur böylelerinin.

Her zaman dediğim gibi, önemli olan MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ.
Böyle firmaya memnuniyet duyacak müşteri varmıdır, merak ediyorum.

kosasnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üstüne 500 dolar vereyim diyecek bu adamdan host alırsam ondan sonra :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu büyük ihtimal bir hosting firmaıdnan komisyonlu hosting satışı yapıyordur ytada bu işi tam bilmiyor yeni giriyor.. ama baya bir cepten para yiycek bu kesin...

G

guajira

Misafir
Hem suçlusun hem güçlü. Ferhatın tasarımını izinsiz kullanmışsın işte. Bişiler anlartmışsın ama üstü kapalı olduğu için anlamadık.

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira' Alıntı:
Hem suçlusun hem güçlü. Ferhatın tasarımını izinsiz kullanmışsın işte. Bişiler anlartmışsın ama üstü kapalı olduğu için anlamadık.

guajira sanırım sen durumu yanlış anladın :) hemen saldırıya geçmişsin adama :D

E

ediz

Misafir
haha ben yapmadım sadece gözüme çarptı olay ve gidin hosting alın bu adamdan diye dedim :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5