İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

işte kurtlar vadısı oyunu :D

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eskıler hatırlar 5 - 6 ay once bı arakdaşa dava açıoalrdı patc yaptı dıe çok tartışmıştık oyunu fılan mı çıkcakda boel yaptılar fılan dıye eehhhh hepımız webmasterız ya bılmışız :D
http://kvgame.com/signup.php?ref=4961

(refere sistemı bıle kurmuşlar helal olsun be )
+ google reklamı dolu heryer :D
adamalr yapmışlar ogame ye ozenmışler bıraz ama olsun girdım bı baktım dunyanın en saçmna oyununa benzıyor turk yapımı onlıne netten oyun boel olur işte :D
(dıkaktımı çektı kardeşım tama bi oyun yaptım barı sağlam bi server filan al durmadan sayfa goruntulenmıyor uye olmak 20 dakıak ssurdu)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten maxiasp tayfası bende oralarda olduğum için iyi bilirim onları.iyi iş çıkaraklar gerçektende.

M

mfk_1868

Misafir
site benim arkadasım eleştiriceksen adam gibi eleştir. 2 hafta 5000 uye yaptım işdende gayet memnunum. kimse 0 siteye dedicatedla baslamaz. bide ref vermişsin:D

M

mfk_1868

Misafir
ayrıca google reklamı demişsin google reklamı sanki birtek bu sitede var diger hiçbir yer koymuyor hayret bişey ya.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dava Açılan Kişi Benim Arkadaşımdı. GamePortalTR İsimli sitesiydi ve kapatılmıştı
Su anda baska site ile yayındalar. Gerçekten çok üzülmüştüm :)

M

mfk_1868

Misafir
kv.gen.tr ile ortak calısıyorum zaten ve adamlarada mail attım kv.coma isterseniz siteyi degisik bir formatta acabilirim diye ses cıkmadı bende actım. :)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mfk 1868 eleştırırken sana mı sorucam istedığım gıbı eeştırme hakkına sahibihim, hoşuma gitmeyen şeylerı yazdım ıster diğer uyelerde onaylar veya onaylamaz ben kendı düşüncemı yazarım... (madem boyle bir işe kalkıştın gorsel oalrak daha iyi şeyler ortaya koysaydın dıye düşünüyorum)
Saygılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5