İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

işte Nixcon A.ş gerçeği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

echo

Misafir
OnurSqL' Alıntı:
eee resimler nerde:)

sadece dışardan görünüşü var siyah bi bina. tam stadyumun karşısı. resimler arkadaşın cebinde şu anda. onu bekliyorum hala uzaktan uzaktan çektik çekine çekine :D

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
echo' Alıntı:
yau dedim ya arkadaşım girdi beraber çalıştığımız. yalan söyleme gibi bir alışkanlığı yok :D
Yalan söylüyorsun demiyoruz ama biraz uçuk. :)
Parmak izi sadece elden alınır. vücudu taramaya gerek yoktur.
Ha alış veriş merkezlerindeki güvenlik sistemine renk verdiyseler belki lazer gibi gelmiş olabilir.
Birde eli akrepli adamları merak ettim gerçekten.
Kazara oradan geçeriz vurdurmayalım kendimizi :D

E

echo

Misafir
disconnect' Alıntı:
Yalan söylüyorsun demiyoruz ama biraz uçuk. :)
Parmak izi sadece elden alınır. vücudu taramaya gerek yoktur.
Ha alış veriş merkezlerindeki güvenlik sistemine renk verdiyseler belki lazer gibi gelmiş olabilir.
Birde eli akrepli adamları merak ettim gerçekten.
Kazara oradan geçeriz vurdurmayalım kendimizi :D

ben bilmiom eleman kepenk var birisi geldi açtı bişeylere bastı parmak izi aldı açtı dedi. belki o anki heyecanla atmış olabilir ama pek ihtimal vermiyorum.

ama asıl soru cevaplandı dc türkiyede :D

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dostum saçmalıyorsun elinde hiçbir kanıt yokken başlık açmışsın,nixcon mecidiyeköyde siyah bina,içerisi çok güzel falan filan diyorsun. elinde resim var mı yok mu onu söyle.

E

echo

Misafir
OnurSqL' Alıntı:
dostum saçmalıyorsun elinde hiçbir kanıt yokken başlık açmışsın,nixcon mecidiyeköyde siyah bina,içerisi çok güzel falan filan diyorsun. elinde resim var mı yok mu onu söyle.

yau arkadaşım gidince sende görürsün içeri giren elemanla beraber çalışıyoruz sende git göreceksin :D

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
nixcon bir efsaneye görede mars da imiş ... msn hizmeti veren serdar bey'inde kafasında 2 adet anten varmış ehe

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
serdar[@]nixcon.com.tr msn adresinden duyurulur;
Ziyaret başvurusu yapan şahısları bu hafta kabul edilmeleri için gerekli ayarlamaları yapabilirim, gelip ziyaret etmek isteyen var ise.

E

echo

Misafir
sakın üstüme gelmeyin he şimdi :D ben sadece duyduğumu yazıyorum. nx in türkiyede olduğunu görmek güzel . bide çok aşırı ciddi olduklarını söyleyebilirim. bunca zaman lafları geçti seslerini çıkarmadılar. şimdi deli gibi reklam oldu. bence çok profesyonelce

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
flash flash

şu an itibari ile aldığım habere göre nixcon girişinde moleküler transfer yöntemi kullanılıyormuş girişte molekkülerine ayrılan kullanıcılar oradan elektrikli süpürge ile çekilip dc ye aktarılıyorlarmış tabi birleştirmede teknoloji fazla gelişmediği için kiminin kafası kiminin belinde, kiminin eli kiminin k*çında çıkabiliyormuş duyrulur.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes foto diyor, ama ortada foto yok :p
Foto gelene kadar bu konu yılan hikayesine döner. Keşke fotolar elinize ulaştıgınızda gittik, gördük bunlarda fotoları diye konu açsa idiniz

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu açtın bari şu vaat ettiğin fotoğrafları gönder de bizde görelim,değil mi yani....

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bence foto olsa bile eline geçmeden böyle bir konu açmaman lazımdı,
Ciddiyetsiz bir başlık olmuş herkesin dalga geçmesi normal.

E

echo

Misafir
marissoft' Alıntı:
Yeri belli oldu gidip bakalım orda öyle bir yer var mı?

bakın hatta sizi içeri alırlarsa girin ( tabi akreplerle delik deişk olmazsanız :D )

benden şimdilik bu kadar bi kaç saate tekrar online olurum. bilhost gelince oda yazar bişeyler hadi kolay gelsin dalgaya devam :D

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
echo' Alıntı:
bakın hatta sizi içeri alırlarsa girin ( tabi akreplerle delik deişk olmazsanız :D )

benden şimdilik bu kadar bi kaç saate tekrar online olurum. bilhost gelince oda yazar bişeyler hadi kolay gelsin dalgaya devam

korudukları yer otobanın altımı :D

bu arada gidecek olanlara tavsiye çelik yelek giyin nolur nolmaz:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5