İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

işte Nixcon A.ş gerçeği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

echo

Misafir
evet arkadaşlar bugun dc yi ziyaret edenler oldu. bende binayı dıştan gördüm. yer altı olduğunda emin değilim ama yer üstünde en az 5000 metrekare kapalı alanda makinalar var.

o kadar konuşuldu gene benim dediğime geldi. nixcon dc yi saklayarak ve söylenenlere hiçbir cevap vermeyerek ciddiyetini belirtti ve müthiş reklam yaptı.bu arada nixcon etrafında istihbarat dolaşıyor ( ellerinde akrepler siyah takım elbise )

burdan inanamayan arakdaşlara kapak olsun diyorum :D yorumlara devam edelim

E

echo

Misafir
çektik çektik ama içerde çektirmiyorlar bizde dışardan çektik. girerken parmak izi alan makina felan var.

ben içeri giremedim (ama giricem) :D ama içerde insanı baştan aşağı tarayan lazerler var.orası basit bi şirket değil.

evet basbas bağıran yok çıksın ortaya şunu yapıcam diyen arakadşlar birleşin :D

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
baştan aşağı tarayan lazerler var ve parmak izi aliyor lar oyle mi? :) ehe sizi mecidiyeköy sinemasına götürmüş olmasınlar sakın.

E

echo

Misafir
Caesar' Alıntı:
baştan aşağı tarayan lazerler var ve parmak izi aliyor lar oyle mi? :) ehe sizi mecidiyeköy sinemasına götürmüş olmasınlar sakın.

gidince bu dediklerini geri yutarsın ama. nerde bilhost :D oda gitti :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
siz resmi gösterin lafla olmuyor 5 dk içinde baktırıyım bende binaya:)

E

echo

Misafir
benimde hergün öylesine baktığım bi yer herkesin bildiği kolayca bulunabilecek karanlık bi bina :D edutime nın yanı

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
iyide oyle bir anlattın ki bu anlattığın borusan ın dc sinde yok

E

echo

Misafir
yok ne diyim . arkadaşım içeri girdi çıktı dedi mecidiyeköye gel. baktım eli ayağı titriyor.olm ne oldu dedim nx gerçek dedi tuttum kolundan direk binaya. inanmayan gidip bakabilir. tabi içeri girebilirse :D

fotoları ceple çektik ama içerinin değil dışarısı ark belkliom

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
fotoğraf çektik dedin ya bu tartışmakonusu olacak şu fotoğrafları yansıtta insanlar rahatlasın boşuna tartışma konusuna donmesin.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
echo' Alıntı:
çektik çektik ama içerde çektirmiyorlar bizde dışardan çektik. girerken parmak izi alan makina felan var.

ben içeri giremedim (ama giricem) :D ama içerde insanı baştan aşağı tarayan lazerler var.orası basit bi şirket değil.

evet basbas bağıran yok çıksın ortaya şunu yapıcam diyen arakadşlar birleşin :D
Dostum kızma ama..
İçeri girmedim diyorsun parmak izi alan baştan aşağı tarayan lazer var diyorsun.
Bana burası pek inandırıcı gelmedi.
Ve akrep taşıyan istihbarat elamanlarının orada ne işi var?

E

echo

Misafir
disconnect' Alıntı:
Dostum kızma ama..
İçeri girmedim diyorsun parmak izi alan baştan aşağı tarayan lazer var diyorsun.
Bana burası pek inandırıcı gelmedi.
Ve akrep taşıyan istihbarat elamanlarının orada ne işi var?

yau dedim ya arkadaşım girdi beraber çalıştığımız. yalan söyleme gibi bir alışkanlığı yok :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5