İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşte Para Kazanmanın Yolu (tasarımcı,flashcı,absürt,grafik)

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb,
Arkadaşlar para kazanmak istiyorsanız şunu diyorum.Bir site kuralım.Hazır tasarım , absürt tasarım , flash tasarım ve grafik üzerine.Bu sitede kategori kategori tasarımlar oluşturalım.Tasarımı yapanın maili telefonu vs.şeyleri bulunsun.Adam tasarımını seçip direk tasarımı yapan grup ile iletişime geçsin.Bu direk sohbet , mail veya doğrudan kredi kartı hesabına odeme olsun.Herkes satılan tasarımın gelirini bölüşsün.Türkiyedeki firmalara ve webhost şirketlerine tasarım satmak mumkun.Özel tasarım yapılabilsin.Kişinin isteğine göre.Bu tip çalışan yabancı firma var.Biz türkiyede bunu gerçekleştirelim.büyük bir çıkış yapacağımız garanti.Ayrıca siteye sponsor alalım..reklam vs benim gibi düşünen arkadaşlar icq ile iletişim kursun. [ 174981230 ]. iyi çalışmalar.

A

adultdizayn_com

Misafir
merhaba daywalker biz bu ise basladik beraber calismak isteyenler gelsin icq:103213305

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5