İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

işte Sis Farki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
I

iyiyureklim

Misafir
Forumda yazmiyacaktim ama artik baska yolu kalmadi.

Sisten dedicated aldım arkadasla ortak.Ilk aldıgımızda ufak sorunlari halletik Webmailler hiç çalışmadı ö.değil dedim.

Yarın ödeme günü 2ay icin Fakat Makinam dün gece çalışmıyordu sitelere girilmiyordu Restart attım durum aynı suanda

Panele zar zor giriyor yenileyerek sayfayı sonra hatalar veriyor
Sitelere bazen normal bazen yarım acılıyor hata veriyor
bazı sitelerime girilmiyor
Webmailler komple iptal

Mail attım Cevap yok
Tel acıyorum 2gundur sabah akşam Teli açan yok.
Msn den yazıyorum 2gundur cevap vermiyorlar.

Ben normalde dedicated i değiştireyim diyorum yarın ödeme günü yetişmez 30+ sitem var sadece kendi panelimde nsler filan Bide bayram geliyor zaten.
Şimdi Sis e ucret yatiracagim bu akşam Ama çalışmayan bir şeye nasıl paya yatırabilirimki Ancak forumda yazdıgımızda sanırım cevap verecekler. Ben okan abiye saygımdan dedim , anlayis dedim ama bunlar iyice bozulmaya basladi.

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hic bi sıkıntıyla karsilasmadim,,gerek destek gerek hız konusunda,,
aylik 130$ odemem var bazi zamanlar geciktigide oldu anlayisla karsiladilar..

sana neden boyle olmus hicbir yorum yapamıcam..

bu arada okan askerde bilgin olsunda...

I

iyiyureklim

Misafir
Haberim var askerde oldugundan zaten ondan cekiniyordum forumlarda yazmayı ama artik ben zarara girmeye basliyorum.

Gecen gun de 2Ocak bana yanlis odeme bildirimi geldi hemen 3unde 150$ yatirin diye tel acilmiyor. Oysaki tel acin hallederiz demislerdi.

Ben çaresiz kaldıgımdan baslik actim Benim siteler ustelik HTML hepsi script filan da yok işlemci %1 en fazla oluyordur. Yani sadece bakacaklar sorun nerde ama bakmıyorlar 2gun oldu sonra tatil bayram derken hep boyle sorun yasiyamam ki Ben mailde olumlu yada olumsuz cevap yazın dedim ona bile cevap yok.

D

debraallentompson

Misafir
makinendeki sorun ödemeyi durdurmazki, sanki fdcden, theplanetdan, layereddan alsan ödemeyecekmiydin. Paranı ödeyeceksin, makinenin düzeltmesi için sise başvuracaksın

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lord Yengec O senin dediklerin okan zamanında kaldı[maalesef] haberin ola sonra hede hödö aaa böylemiymiş filan falan olmasın. Gel msn e de anlatayım yasin.

Bende merak ediyordum okan askere gidince ne olacak diye. Evet gördümki Okan gerçek bir dost, gerçek bir ticaret erbabı imiş. Gözlerim onu arıyor hala.

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sis.com.tr de dedicated'im var.. Saolsun Buğra Abim Her Sorunumda.. Müsait Olduğunca Bana yardım. ediyor. şuan çok memnunum..

FDCServers'da Network Çalışması Olduğundan Dolayı Kesintiler Meydana Geliyormuş.. Haberiniz Olsun.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorunlar benim basımada gelmişti 2 makine kapalı idi bende siteleri teker teker tasıdım baska servere cunku makineler 2 gunde 1 down oluyordu neyse ay sonu geldi ben tabi kapalı makineler icin odeme yapmadım okana makineler kapalı bile demedim

okan bey bizim makineyi cepten odedigini soyledi ve bana dolandırıcı dedi :) bende dedimki odeme yapmadan evvel makinelerinin calısıp calısmadıgını kontrol etsen sorun kalmazdı

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Network calismasi kac gun surer ki, birakin ya. Sis'in yardimsever bir yer oldugu belli ancak bu kadar her yonuyle dandik bir sirketten (FDC) araya basbakani soksan hizmet alinmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5