İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

işte tam SOPALIK adamlar

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bence google da cozuttu, masumlari atar ama bunlara nedense goz yumuyor sanki bu site arama sonuclarinda da epey onde

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oha ya adam bi de "siteye girmek için sponsor bağlantılara tıklayın" demiş yuhh adsense te bu yasak değil mi şikayet edelim bunu nereye edecez ?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yahu hocam mantar gibi bunlar hangi birini şikayet etceksinki bunların sonra olan bizim gibilere oluyor sedodan banlanmamız herkese bir ters dir

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trdownload, 1 siteyi şikayet etmen 2 dakikanı almaz. üşenme şikayet. sonra sedo gibi olmazsın.

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden kendinizi GAMBAZLAMA zorunda hissediyorsunuz anlamak imkansız. Arkadaşlar Google zaten önüne geleni atıyor, herkes dertyanıyor, google sömürgeci ağıtları yakıyor ama halende kendi toprağınızın insanlarını gambazlamaya, deşifre etmeye çalışıyorsunuz. Bu tür insanları şikayet ettiğinize size verilen bir ödül varsa herkes bilsin..

Sedo gibi olmasın nedemek, Google son günlerde herkesi solladı zaten belirsizlikte

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
webmasterrifo' Alıntı:
Neden kendinizi GAMBAZLAMA zorunda hissediyorsunuz anlamak imkansız. Arkadaşlar Google zaten önüne geleni atıyor, herkes dertyanıyor, google sömürgeci ağıtları yakıyor ama halende kendi toprağınızın insanlarını gambazlamaya, deşifre etmeye çalışıyorsunuz. Bu tür insanları şikayet ettiğinize size verilen bir ödül varsa herkes bilsin..

Sedo gibi olmasın nedemek, Google son günlerde herkesi solladı zaten belirsizlikte

ispiyonlamazsan zaten sen vatana hainlik yapıyorsun demektir.eğer biri benim meslektaşlarımın ve bu işe gönül veren amatörlerin ekmeğiyle oynuyorsa kendi toprağımın insanı demeden İSPİYONLARIM. bu benim görevimdir zaten. hiç üşenmem atılması için sağlam rapor yazıp öyle attıririm. bunu yaptığımda bana verilen ödül ülkemin banlanmaması...

G

galatasaraylilar

Misafir
haksızlık ne zamandan beri ispiyonlamak olmuş. bizim adamlar başka birilerini kandırmaya çalışıo. her yerde adaletli olmak lazım. ben ispiyonlamam(yolları bilmiyorum:)) ama kesin bilen biri vardır... bence söylenmeli

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir site google tarafından nasıl incelemeye alınıyordu hatırlayan var mı? (konuyla alakasız ama kusura bakmayın)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyla alakasız bir mesaj yazdım bari bir de alakalı birşey yazayım:
google_ad_client = "pub-6562870149070583"

bununla aynı yayıncı koduna ait bir site daha var.

http://www.konuk.net/

ben acaba dedim arkadaşın atılmasını sağlamak için birileri birşey mi yapıyor ondan habersiz diye ama www.firma.gen.tr yi www.nic.tr den sorduğumda bu arkadaşların üzerine çıktı. sanırım arkadaş yaptığının varacağı yerin (google dan banlanmak) farkında değil

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar benim burda asil kizdigim adamin gizli filan kodlari degil aslinda, asil kizdigim forex reklamlarini cikartmasi , bu gizli keylerden daha beter bir suc, sayfa icerigi ile alakayi birak türkiye ile bile alakali degil bu reklamlar

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sedo demekle kastettiğim şey coğu kişinin sedodan brakın coğu kişiyi turkiyenin sedodan banlanmasıdır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5