İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşte ?TTelekom dan Müthiş Bomba !!!

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt cok muthiş bir kampanya böyle bir kampanya turkiyede ne görüldü nede duyuldu işte inciler ....

12 aylık online siparişte 1.5 mbit sadece 12 dolar ve işte devamı bunları sizce turkıyede nezaman gorecgiz insallah bir gun hayaller gercek olur işte haberin devamı
http://www.attyourworld.com/sports/index.aspx?page=8

Bu bir sitemdir anlayana ...

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.5 aydır adsl nmt de staj yapıyorum, yani esas omurgada. Birkaç kablonun kopmadığına şükretmek lazım.
Aslında yetenekli mühendisler de var ama çok az. geçen yıl da trt de yapmıştım, esasen pek fark yoktu aralarında. yan gelip yatıyorlar. tek fantezileri msn listelerini 2metreye kadar uzatmak :)

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunlar da var:

Telefon hizmetini (ev) www.talktalk.co.uk den al 8 mbit baglanti bedava!

Cep tel aboneligin icin orange`i sec 8 mbit baglanti bedava

TT`nin ar damari patlamis

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
durup dururken neden gelirini düşürsün ki telekom. var olan sisteme devam edeceklerdir işte yılda bir bi limitliye indirim bi limitsize indirim yapıp dururlar. ben kısa vadede büyük bir değişiklik beklemiyorum hatta uzun vadadede pek beklemiyorum. internet omurgası filan bence bunlar hikaye , birisi anlatmıştı var olan fiber optik kabloları çürümeye terketmişler var mı böyle bişey bu zihniyetteki işletmelerden ne beklenir ki.

D

dilberler.com

Misafir
Yaw adamlar 256 sınırısızları 6 gb limitli yaptılar limit aşım ücreti 6 ay boyuunca almayacaklarmış Adama sordum
Ben : İnşallah bir yamuk yapmaz Telekom
Adam : Ne gibi
Ben : Limit aşım ücreti almazlar dimi?
Adam : Yok ya olurmu öyle şey ? Bunun yazlılı kağıtları genelgeleri var
Ben : Dedim kardeş sen nerde yaşıyorsun.
Adam : Türkiye
Ben : hımmm Bak sen Alla Alla
:):):)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl almazlar yawss ole bıseyl yok bak resmı sıtesınde ole yazmıyor yazıyorkı 6 ay ıcerısınde tekrar 256 ya donme hakkınız var yazıyor lımıtı astınmı oducen paranı kanma bu tuzaklara resmı sıtesıı oku tarıfeler bolumunde en altta yazmıslar

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu galyana gelmeyin 256 sınırsızdan 1mbit 6 aylık denemeye geçmeyi düşünmüyorum telekom bu sağı solu belli olmaz bi bakmışsınız 256 sınırsızı kaldırdık geçemezsiniz diyorlar :) telekom 256 sınırsızı kaldırmak istiyor bu yüzden bu tuzağa düşmeyin. 256 sınırsızdaki son kişide olsam bırakmıyacağım çünkü telekom az sayıdaki 256 lılar tahminimce 512 yapacak ilerki tarihlerde. çünkü 256k kullanıcılarına haksızlık yapıldı.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rulez 256 bende bırakmayı pek dusunmuyorum s.. ... yapacaklar 512 yı avrupa bırlıgıne gırmek ıstıyolarsa

E

echo

Misafir
ttnetten bizim eve geldiler. teknik arkadaşlarla anlaştık bizim bölgede adsl2+ denemesini bizim evde yapacaklar :D

kısaca ip tv ve adsl2+ geliyor ama ne kadar geçirirler bilmem :D

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ya şu adsl muhabbetinden önce telefon vs. için giderdik telekoma. o zamandan beri hiyerarşik anlamda en ufağından en tepedekine kadar hepsine uyuz oluyorum ya. hiçbiri doğru düzgün çalışmıyor, bişey soruyosun "sen kimsin len öyle şey soruyon" gibi bakıyor sana sen zaten daha bişey diyemiyon.

yazık..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5