İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iste turk isi Mikrosoft windowz

M

mavidusler

Misafir
wasGer' Alıntı:
bu çok eski. daha yeni gördüğünüze şaşırıyorum, nede olsa..
Arkadaşım bak yukarıda bir çok insan teşekkür etmiş. Demek ki hala bilmeyenler varmış. Onlarda mı "ne de olsa..." Bu onlara da hakaret değil mi?
O adresi ben de biliyordum. Hem de uzun zamandır biliyordum. Bu nedenle herhangi bir teşekkür mesajı yazmadım. Ama tutup "ben bunu biliyorum ya siz geride kalmışsınız" demedim. Kimse herşeyi herkesle beraber öğrenmek zorunda değil.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aga muhtesem silam sen bayan sın mı :p bunca kazmanotun arasında :D

yalnız hakikaten super

S

SILAM

Misafir
wasger yat kalk dua et türk milletikelimesini kullandigin icin:))ben onceki gun turk erkegi dedigim icin beni tasa tuttular..umarim yine dikenli sozlerinle 1 kavgaya neden acilmasin..

S

SILAM

Misafir
sempatix (x _ x) diyoruz.. hic birsey gormedi..duymadik..susss :p

S

SempatiX

Misafir
Bazi insanlarin damarlarindaki kandan şüphe ediyorum artik !

S

SILAM

Misafir
arkadaslar top oyna ya tikladinizmi? ben tikladim pisman oldum :rolleyes: monitorumun camini kirdim :cool: 2 adim geriye git sonra butun hizinla topa vur dedi bende uyguladim..gumburduye gitti cam :eek:

M

mavidusler

Misafir
wasGer' Alıntı:
türk milleti bi bayan gördü ya aha başladı yine... nede olsa..

Konunun uzamaması için cevabımı PM ile verdim. Buraya not düşeyim ki kendini savunmaktan aciz damgası yemeyelim.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SİLAM adındaki üyeye hitaben:
lütfen saçmalamayın, kendinizce uydurup tamamen hayal gücünden yaratılmış bi hikaye yapıp taksit gibi yazıp durmayın. Sizin yüzünüszden bende şimdi gereksiz ve hiçkimseye faydalı olmayan bi mesaj yazmak zorunda kalıyorum.
Biri dur demeli. Ben kendimce dur diyorum ve bu başlık alında gereksiz mesaj daha atmıyorum. Millet buraya bilgi alışverişi için giriyor.. Bi konu altına atılan mesajlarıın yüzde 80 direk 'çöplükse' kaliteyi düşürür ve huzursuz eder üyeyi. Burda üye olanlar çoğu webmastr daha doğrusu internetle az çok tecrübeleri var. geyik mesajlar dursun diyorum artık! lütfen ve teşekkürler. Şimdi biliyorum bu mesajımdan sonra tekrar lüzümsüz mesajlar yazılacak ama cevap vermiyorsam şaşırmayın ve art niyet aramayın çünkü belirtiğim gibi siz bilmiyorsanız ben DUR diyorum ve muhatap olmicam bu gereksiz mesajlara. Boşuna o kadar yazdım hiç birinede faydalı olmayacak.

millet okuyup 'yine m.ktan bi mesaj' diiyip geççek...

S

SILAM

Misafir
wasGer' Alıntı:
türk milleti bi bayan gördü ya aha başladı yine... nede olsa..

mavidusler benim evladim..sempatix kardesim..drstranger araya karismis.kim oldugunu bimiyorum :D drstranger cekil aradan..parazit yapti tel:))

S

SILAM

Misafir
wasGer' Alıntı:
SİLAM adındaki üyeye hitaben:
neden nerde bir yazi yazsam SILAM nickine hitap oluyor anlamiyorum..ben ne sana nede diger arkadaslara hic bir yorum,cevap yazmadim..ne haliniz varsa gorun banane..begenenler begendi ,begenmeyenlerde kendi bilir..gonderdigim adresi..
( * x * )
lutfen bana satasmayin artik..
"........"

S

SempatiX

Misafir
Bu konuda SILAM in yaptigi bir yanlis yok hatta bu mesaji bizimle paylastigi için ben dahil bir çok webmaster arkadasim tesekkür ettik SILAM a... Burada bir devamsizlik iceren , bos beles mesaj varsa oda senden geldi wasGer... Bu arada SILAM senin su yüz ifadelerin yok mu bitiyorum :D

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silam ben yeni karısmadım 2003 ten beri foruma üyeyim ben, bir cok üyeden eskiyim yani...

wasger, burası paylasım forumu bu baslıkta paylasım icin dogru yere acılmıs,,, herhangi bi konuda bilgi almak istiyorum dersen,,,

mesela forumda guvenlik le ilgili, harika bölümler var. Ve geyik yuzdesi buradan daha az...

sırf mesaj olsun da torbam dolsun diye yazı yazmayın, geyige alet olucam diyorsan keske buraya hic yazmasaydın....

:D haksızmıyım sempatix kardes sen ne dersin bu hususta ???

S

SILAM

Misafir
ben konuya baliklama daldigin icin kim dedim.yoksa biliyorum eski oldugunuzu :D
bu arada tavla oynayan oldumu windowzumuzda.kufur bile edebilinir buton varmis:)kiz diyor askim tavla oynayalimmi?cocuk diyor yok canim istemiyor..ama diger yandan da hem oynuyor..hemde aldatiyor........

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türk erkeği tartışma kadrosu buraya geçmiş :) bu arada sılam en son söylediklerinle kaldı bu birşey demiyorum. Ama inşallah bundan sonra bi hatalı sözün olmaz. çünkü bu sefer önceki iyi tavrımı bulamazsın... bu da sana bi dahaki hatalı sözlerine kadar son sözüm. buna karşılık verme tatışmak istemiyorum seninle. sadece bilmeni istedim.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, Konuyu Lütfen uzatmayın ve asıl paylaşım konusuna geçin..

Bu konuda, konuyu saptırmalarınız yüzünden kilitlenmeyecektir.. Uzatan arkadaşlar uyarı alacaklardır..

------------------------------------------------------------------------

İste turk isi Mikrosoft windowz
gavurlar yaparda biz dururmuyuz?

http://www.atillaate.com/xpturk/system.htm

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu saptırma gibi bi niyetimiz yok. ama saptıranlar olursa bize bir ithamda bulunulursa bizimde buna cevap verme gibi bi hakkımız bulunmakta. bunuda belirteyim.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu arada bu tasarımı yapan Türk degil.
Bu site sadece tasarımı türkçeleştirmiş.Bilgisayarımda olması lazım.isteyen olursa vereyim bu tasarımı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5