İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iste turk isi Mikrosoft windowz

S

SILAM

Misafir
dosyalarima girdinmi? kizlarla randevu defterim:)) emesen.. kizlara gonderecegim yakisikli fotograflarim:))ama giremiyormusuz.sifremiz hata vermis:)

Z

Z3YN3LK0C

Misafir
başkandan mesaj deli olmuş ya tebrik etmek lazım yapanı

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
harika gerçekten.. işte memleketim insanı.. keyif, yaratıcılık budur..
:D

S

SempatiX

Misafir
Bak işte SILAM görüyorsun Türk erkekleri neler yapıyor ? :D :D :D

S

SILAM

Misafir
ne maglum bir turk kizinin yapmadigi:))ama turk erkeklerin hakkini yemedigimiz cook sey var.. mesela boyle dahice guzel seyler,hekerlikler,lamer likler hak yemeler..bayanlardan ustun biziz demeler:)aman yeni bir tartismada burda acmayin.bana fenalik geldi diger baslikta cunkuu..sempatix zaten orda sen baslattin..burdada baslamayalim kardes..yersin abla dayagi bak:)

S

SempatiX

Misafir
Hadi canım ben hiçbirşey başlatmadım sadece gerçekleri söyledim. Ayrıca Türk erkeği yapmış çünkü msn sinde hep kızlar var :D Herneyse cidden tartışmayalım espirisine söylemiştim zaten o sözü ben. Bizimle bu siteyi paylaştığın için tşk ederim...

S

SILAM

Misafir
kendi windowsumdan SIKILDIGIMDa aciyorum bunu..aksam 1 saat daha kullandim turk isi windowsumu:) aysikuye girdinizmi?:) bir anda 5,6 kiz idare ediyoruz bu arada :D

F

futbol-tr

Misafir
valla super olmuş helal olsun yapan arkaşadaşa tebrikler...

S

SILAM

Misafir
?benim aklima insanlara geri kafalisiniz veya.teknolojide gerisiniz demek istedin?:) eh gunaydin deseydin daha makbule gecerdi.en azindan taaa bildigin o zamanlarda insanlarla paylasmayi secebilirdin.ben onceki gun gordum o an paylasmak istedim.sanirim paylasim duygun ( 0 )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5