İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşte Youtube Kazanç Kanıtlarımız !!! Kazanç Eğitimleri Başladı...

tutsaksak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para kazandıracak kanal yapılır (kategori ve taktikler verilecek) ister partner ister adsense farketmez. istediğinize bağlarsınız. hem taktik ve strateji verilecek hemde örnek hazır bir kanal yapılacaktır. göstereceğim taktikle kısa zamanda kazanırsınız. hemde 3-5 tl değil günde 100 tl leri geçebilirsiniz. ciddi paralar kazanabilirsiniz. hemde az emekle bu işi başarırsınız...hakkımda yorumlar ve kişilere ait kanıtlar aşağıdadır...

FİYAT 100 TL DİR.

Ödeme Yöntemleri : En Para , Garanti , Vakıf , Paypal ve Kredi Kartıda Kabul Edilir.

Herkese Duyrulur Elinizi Çabuk Tutun Fiyat Yükselecektir.

Bir Hesabıma Ait Güncel Kazanç Kanıtları Aşağıdadır... Eğitim 100 tl ile devam ediyor geç kalmayın. ödeme yöntemleri : Garanti, En Para, Paypal, Kredi kartı Kabul Edilir.

Nq5DpQ.png

Geçen Ayın Kazancı:

La2bn0.png

Bu Ayın 24 Günlük Kazancı

rQjO2a.png

EV4gbv.jpg

mGAYqZ.jpg

EV9aQB.jpg

22zXvd.jpg

BZ7poQ.jpg

oA4DnR.jpg

lk5aBg.jpg

VlWq2j.jpg

nA08YB.jpg

1YOQj5.jpg

Lp5VdV.jpg

P5JLv8.jpg

oA4DzQ.jpg

ism6868

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gunde 100 tl kazanan bırı boyle bır sey satmakla ugrasmaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

tutsaksak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gunde 100 tl kazanan bırı boyle bır sey satmakla ugrasmaz

kardeşim sen kendinle avun öyle eğitim alanlarda sizleri geçsin sonrada diyinki ben niye kazanamıyorum. senin gibilere iyilik yapanda kabahat :) sana 500 tl eğer olurda eğitim istersen haberin olsun :)

ism6868

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bedava versen yine almam çünki tavuk değilim yolunacak

tutsaksak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ah kardeşim ah seni kim çağırdıki kendini nimetten sayıyorsun. senin gibi çoktan kaybetmeyi kabul etmiş kişilere yapacak yardımım zaten olmaz. hadi kolay gelsin sana. sen gelmeyebilirsin konu sana hitap etmiyor. yukarıda kanıtlar mevcut. daha kanıtın ne olduğunu bilmiyorsunuz boş boş konuşuyorsunuz. hayırlı günler kardeş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5