İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

işte zekaları böle şeyleri çalısıyor ! Adwordste yalanın doruk noktası :)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
OSS Sınavı
Sınava Giren Öğrenciler Burda
Sorular Cevaplar Burda
www.OSS.Com

Genclik Chat Merkezi
Chat Sohbet Eglence Dostluk
Arkadaşlık Ve Daha Birçok Şey
www.MYNET.com

Yaaa görünce dedim aha eleman OSS.com u almıs helal ... tıkladım baktım baska adrese gidiyor . Allttaki reklama baktım dedim MYNET reklammı vermis google a :D tıklaıdm oda yukarıdaki adrese gidiyor ... BU akıllılar yuzunden internetimiz çok gelişecek ! Yalanlarla dolanlarla ... toplasan dünyayı bile kurtaracak cinlik cıkar bunlardan : )

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asıl Şuna bakın:D
Sahte Karne
Öğrenciler Müjde Sahte Karne Burada
İstediğin Gibi Karneni Doldur
www.intikam.us
Valla şaşırdım kaldım:D

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunların ne gibi bir avantajı olabilirki. Eğer kuponunn 80 ytl kredisi varsa 0,40 * 200 : 80 ytl eder. Yani 200 tık'a kadar orada reklamın yayınlanıyor. Biraz önce veya biraz sonra ne bir şey değişmez :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teodor' Alıntı:
Bunların ne gibi bir avantajı olabilirki. Eğer kuponunn 80 ytl kredisi varsa 0,40 * 200 : 80 ytl eder. Yani 200 tık'a kadar orada reklamın yayınlanıyor. Biraz önce veya biraz sonra ne bir şey değişmez :)
ayni kelimeden sayet 10 kisi reklam verdi ise ve verilen ucretler asagi yukari ayni ise senin relamini en ustte gostermene Yarar
+ o 80 ytl lik kuponu dogru yerde duzgun bir sekilde kullanirsan sana geri donusumu en az 30$-50$ arasi degisir

1 kupon ve bu yapilan basit ama yabana atilacak bir sey degil :}

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5