İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstediğin fiyata reklam

linkvadisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.linkvadisi.com
pr:4 alexa:407,000 tekil hit=300-400
Fiyatı siz belirliyorsunuz ama 1 ytl gibi rakamlarlada gelmeyin

Reklam alanları:
Logonun sağındaki 468*60 reklam alanı
Sağ taraftaki 160*600 reklam alanı
Logonun altındaki yatay menüde text link
Solda kategorilerin üstüne text veya banner

tekliflerinizi bekliyorum
pm yada msn den ulaşabilirsiniz

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım arkadaş kendi sitesine reklam alıcak..

rio ve burakmert nedir abi sizin bu aranızdaki ilişki ?!?

Nese konuyu dağıtmayalım...

T

turkeyweb

Misafir
Tam anlamiyla beynen özürlü bunlar ,biz Türkler derki kisaca: Beyin özürlüler.Hem reklam fiyatini siz belirleyin diyor hemde 1 ytl ile karsima cikmayin diyor,o zaman ciddi bir is yap ve kendi sitenin reklamini kendin belirle.Rio denen lavuk da yirtik dondan cikar gibi cikmis ortaya.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
tekil hit 1000 aylik reklam 15 ytl varsa reklam vermek isteyen gelsin www.trdownload.org için reklam tum sayfalarda 468x60 yayınlanacaktır ayrıca kontrol panelde verilecektir istatistiklerinizi izlemeniz icin buyrun burdan yakın

msn:[email protected]

saygılar

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
belli ki canınız sıkılıyor.. ilgisiz ve gereksiz yorumlar yapıyorsunuz, seviyesiz ortam yaratıyorsunuz. adamın başlığında sizin sitenizin ne işi var allah aşkına..
insanlara saygılı olun ki siz de saygı görün..

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bi zamanlar boyle bi foruma uyeydim webmaster paylasimlari falan yapiliyodu soyle bi kural vardi, bi konu acildiginda eger tartisma veya tatsizlik olmussa konuyu acan da okuyan da yorum yapanda banlaniyodu en sonunda siteyi komple heklediler millet kurtuldu... iyiki iyinet forumunda boyle kural yok yoksa hepimiz banlanmistik :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5