İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstediğiniz script kurulur ve düzenleme yapılır.

rohat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar istediğiniz site kurulur edit hariç sadece site içi ufak tefek düzenlemeler

Php - Asp
Sosyal ağ sitesi 3$
Haber 3$
İddaa 3$
Blog 3$
Video sitesi 3$

Arkadaşlar ücret gördüğünüz gibi 3$ dolar 4,5 TL gözünüze geliyormu bilmiyorum ben emek paramı alırıyorum bence hiç bi şey 4 TL cimriyseniz o başka :D :D
E-mail adresim : [email protected]

moonSheLL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Pm İle iletişim Bilgilerinizi Konu Linkini Gönderirsen İletişime Gecebiliriz.

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
arkadaşlar kusuruma bakmayın bu script nedir ne değildir pek bilmiyorum. şu soruyu soracağım size.

boş bir hostum olsa script kurabilmek için ne gerekiyor. yani script bir eklnetimi eğer eklentiyse hostumda ne olması gerekiyor

rohat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hazır site mesala forum mu kurmak istiyorsun hazır forum scriptleri var yani kod yazmak çok zahmetli bir şey onun için her kez hazır sitelerle uğraşıyor yani scirptler

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
yani phpbb falan gibi mi. boş bir hostumuz olması yetiyor o zaman öyle mi

V

vvvv

Misafir
Merhaba arkadaşlar istediğiniz site kurulur edit hariç sadece site içi ufak tefek düzenlemeler

Php - Asp
Sosyal ağ sitesi 3$
Haber 3$
İddaa 3$
Blog 3$
Video sitesi 3$

Arkadaşlar ücret gördüğünüz gibi 3$ dolar 4 TL gözünüze geliyormu bilmiyorum ben emek paramı alırıyorum bence hiç bi şey 4 TL cimriyseniz o başka :D :D

kardes bana ulas bn sana fazlası ilede veririm parayı acil asp sckipt yardımcıya ihtiyacım var umutgs03 hotml kom:şekil:

Yakup06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Php Forum

Bana Bir Php Forum Scpriti Lazım İlgilenirsen Sevinirim Tabiki Ücretiyle.

rohat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
darkocean pm gönderildi..
buark9 Aynen boş bir hostun olması yeterli

rohat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mondschein pm cevaplandı
Yakup06 pm gönderildi...
abdullahsabit Şaunlık hosting sorunum var en kısa zamanda pm ile gönderilecektir.
xjasonxgonzox eski arşivimde vardı ama şuan yok bulursam en kısa zamanda pm atarım :)

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
rohat sende hazır bulunan scriptler hangileri ne tür scriptler var ve fiyatlar nedir script+kurulum fiyatı pm atarsan sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5