İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

isteğe bağlı asp scripti yazılır

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anket 20YTL
haber scripti 30 YTL
Forum 200 YTL
Alışveriş scripti 300 YTL
ayrıntılı sayac 50 YTL
üyelik sistemi 40 YTL
web sitesi tasarımı 500 YTL (kodlama ve tasarım dahil)
diğer istekleriniz için pm atınız
ödeme paypal ve banka havalesi
yaptırmak isteyen olursa pm atsın saygılar

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
scriptleri kendin mi yazdın yoksa hazır script mi kullanacaksin?

H

Heryerdeyiz

Misafir
Alışveriş scriptinin demosunu görebilme ihtimalimiz varmı?

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendim yazacağım yazdığım gibi isteğe bağlı örnek nasıl yapayım kendim yazacağım hiç bir alıntı olmıyacak

H

Heryerdeyiz

Misafir
SLaYeR' Alıntı:
kendim yazacağım yazdığım gibi isteğe bağlı örnek nasıl yapayım kendim yazacağım hiç bir alıntı olmıyacak

Yani hazırda alışveriş scriptin yok daha önce yazdığın vs.?
Sıfırdan yazacaksın?

M

Metalirik

Misafir
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=23603

Böyle konu açıyorsun, ve asp scriptleriniz yazılır diyorsun büyük bir soru işareti kaldı kafamda..
Biri konuna açıklama getiriyor sanki uzaydan bir laf gelmiş gibi o ne diyorsun, buda epey soru işareti bıraktı bende..
Sanırım hazır şeyleri cok güzel editleyip satacaksın, sen kendin daha sorununu çözemiyorsun burada konu acıp soruyorsun yardım alıyorsun biz sana nasıl iş verelim :D

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
bence basit scriptleri satılığa ASLA çıkarmayın. piyasada anket, defter, sayaç gibi scriptler bolca var bedavaya.. bu gibi şeyler satmaz, ve satana şüpheyle bakılır. güzel bişey yapıp siz de bedavaya verin önce, daha sonra forum, alışveriş, içerik yönetimi, haber vs. scripti yazıp satın. ve böylecehem prestij kazanın hem para..

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Metalirik' Alıntı:

Böyle konu açıyorsun, ve asp scriptleriniz yazılır diyorsun büyük bir soru işareti kaldı kafamda..
Biri konuna açıklama getiriyor sanki uzaydan bir laf gelmiş gibi o ne diyorsun, buda epey soru işareti bıraktı bende..
Sanırım hazır şeyleri cok güzel editleyip satacaksın, sen kendin daha sorununu çözemiyorsun burada konu acıp soruyorsun yardım alıyorsun biz sana nasıl iş verelim :D
onu ben yapamadım ama abim programcı o yazacak bana dediki foruma yaz ucretli yazarız dedi bende yazdım. bide o konuyu gece açtım kimse yoktu o konuyu açtığım zaman .

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sempaty' Alıntı:
bence basit scriptleri satılığa ASLA çıkarmayın. piyasada anket, defter, sayaç gibi scriptler bolca var bedavaya.. bu gibi şeyler satmaz, ve satana şüpheyle bakılır. güzel bişey yapıp siz de bedavaya verin önce, daha sonra forum, alışveriş, içerik yönetimi, haber vs. scripti yazıp satın. ve böylecehem prestij kazanın hem para..
önerin içi teşekkürler ama yazdırmak istiyen arkadaşlarda olabilir

airamasya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Metalirik' Alıntı:

hata direk db ye bağlanamama hatası, "" parantezler içinde tekrar" kullanımışsın buna izin vermez bu kadar basit bi hata yapıyosan kimse işte vermez biraz dikkat kardeş :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5