İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İsteğe Özel Web Tasarımı

rayso

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ;

Sizlere özel her platforma ait istek üzerine birbirinden farklı size uygun özel web site tasarımı yapmaya karar verdik...

web site tasarımlarında sizin isteğinize göre bir web sitesi tasarlamak istiyoruz ve beğenmediğiniz takdirde sizin beğeneceğiniz şekilde bir web sitesi ortaya çıkarıp sizlere sunmak istiyoruz...

tek yapmanız gereken bizim ile irtibata geçip nasıl bir web sitesi istediğinizi söylemek ve bunun karşılığında tabi ki bir ücretlendirme olacaktır bu ücretlendirme sizin web sitenizin içeriğine ve sizin isteğinize göre değişecektir...

Web sitesini yayına aldıktan sonra web sitenizden reklam vererek para kazanma şansıda bulacaksınız...

NOT : Aps.Net , Php , Java Script , HTML , HTML5 CSS CSS3 dillerinde yazılım yapılmaktadır...

Ayrıca Web Tasarımı dışında bilgisayar programlarıda yapılmaktadır...

DETAYLI BİLGİ İÇİN ;

GSM : 0531 360 43 53

HbY

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
online futbol menajerlik oyunu yapabilirmisin, php den ?

sıfırdan kodlanacak ve tamamiyle benim istedigim ozelliklerden olusacak bir sey, yapabilirsen fiyat ne kadar istersin onuda bi soyle sana zahmet.

rayso

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Yoğun olduğumuz için forumla ilgilenemiyorum sorularınız için veya site yaptırmak için 0531 360 43 53 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz

rayso

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aps.Net , Php , Java Script , HTML , HTML5 CSS CSS3 dillerinde yazılım yapılmaktadır...

Ayrıca Web Tasarımı dışında bilgisayar programlarıda yapılmaktadır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5