İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Istegime gore bir php reseller?

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
bu konuyu açsam mı açmasam mı çok düşündüm ama sanırım bir hamle yapmadıkça aradığım hostingi bulamayacağım. Hostbul gibi sitelere baktım fakat güzel fiyat veren firmalara güvenemedim...

Şimdi bana 20 domain barındırma, 500mb alan, 15gb bantwidth ve 30 mysql db hakkı veren bir paket lazım. Buna birde 100 email diyelim, o kadar. Bunun için bir haftadır birçok firmayı araştırıyorum ve;

* Yurtiçi sağlam firmaların fiyatları çok yüksek ve bana uygun üstteki paket tarzı bir şey yok. Özel olarak teklif istediğimde sonuç çıkmıyor.
* Yurtdışı bluehost gibi güvenilir firmalarda ise bir unlimited manyaklığına varan olay var. Ama istedikleri bedel min. ~120 $ senelik.

Şöyle y.içi / y.dışı fark etmeyen, bir süredir çalıştığınız ya da görev aldığınız, önerebileceğiniz bir firma var mı? Bu önerilerde tek ricam bilmemneTEAM hosting ve 3 aylık firmaları yazmayın.

ps : forumda güvenilir makinası olan bir arkadaş var ise ondan da alabilirim, kendi sitelerim çoğu pasif durumda yeterki kapanmasınlar ve uptimeları yüksek olsun. özel mesajla ulaşabilirsiniz, istediğim özellikler yukarda. 3 ya da 6 aylık periyotlar halinde ödeme yapabilirim...

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
resellerzoom u araştır istediğin özelliklerden daha fazlası var ve ucuz pahalı değil ayrıca hızlı

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resellerzoom'u inceledim ama, bluehosttan bir farkı yok hatta bluehost tercih sebebi...
özel mesaj atan 1-2 arkadaş oldu, hafta sonu değerlendirip artık birine geçeceğim.

öneri bildiren herkese teşekkürler...

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Istegime gore bir php reseller? paket işini hallettinizmi acaba bluehost firmasını bende duydum deneme hesabı açtım ama kontrol paneli yönetimmi onlarda yani domain hesabı açıp kapatma yapamıyorsunuz panel kısıtlı dğrumu biliyorum bu konuda bana vakitiniz olduğunda yardımcı olursanıs sevinirim
Tşk.

MicroMaste®

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genel Özellikler ;
7 / 24 / 365 Destek
%99.9 Uptime Oranı
cPanel / RvSkin
Günlük Yedekleme ( Backups)
Anında Kurulum ve Teslim
Zend & İonCube Modülleri
3 Gün İçinde Para İadesi
Almanya Lokasyon

Web : www.microbilisim.net
MSN : [email protected]

Yardımcı olabiliriz dilerseniz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5