İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

istemedende olsa 20.000+ siteyi park etmek istiyorum

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
bazı istenmeyen sebeplerden ötürü 20.000+ tekile sahip olan sitemi park etmek istiyorum. Gelen hitlerin % 60 google kaynaklı geriye kalan %35-40 lık kısmı sık kullanılanlar sitenin backlinki var fakat sürekli kontrol ediyorum yukardada dediğim gibi hitlerin tamamı google ve sık kullanılanlar. Öğrenmek istediğim domaini park etsem beklentilerim doğrultusunda atıyorum günlük 30-40 usd bir kazanç sağlayabilirmiyim. Daha önceden bu şekilde yüklü hiti olan bir siteyi park etmiş arkadaşlardan tavsiye istiyorum şayet tatmin edici bir gelir sağlamaz ise Başka bir domainime yönlendirmeyi düşünüyorum.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin ve kullanıcıların adına üzüldüm. Ben hitli bir siteyi parketmenin anlamı olmadığını düşünüyorum. Hem siteye yazık hem ziyaretçilerine saygısızlık. Maddi problemler reklam ile yada hakettiği ücrete satıp çözülebilir.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
senin ve kullanıcıların adına üzüldüm. Ben hitli bir siteyi parketmenin anlamı olmadığını düşünüyorum. Hem siteye yazık hem ziyaretçilerine saygısızlık. Maddi problemler reklam ile yada hakettiği ücrete satıp çözülebilir.

kesinlikle maddi problem değil, açtığım son konuları takip edenler bilir 15 martta davam var o yüzden belirli bir süre uzaklaşabilirim.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sedoya koyma. Banlama ihtimali çok yüksek :( 20.000'in yüzde 40'ı oldukça fazla..)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Sedoya koyma. Banlama ihtimali çok yüksek :( 20.000'in yüzde 40'ı oldukça fazla..)

%40 bookmark neden çok fazla acaba.

sonuçta sedo direk browser arama çubuğuna yazılan domain isminden gelen ziyaretçileri sevmiyormu tam olarak anlamış diilim şu park olayını

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasim uzaklasicam felan dedin.Acaba birisine devretsen..Ondan sonra ondan tekrar alsan felan olmazmi ole bisi?O kullandigi sure icinde gelirleri veya ne bilim yarisi onun olsa.Cunku gercekten 20k hitli bi siteyi kapamak ve ayrica arkadaslarimizin dedigi gibi ziyaretcilere de saygisizlik olur..Bilmiyorum yanlis mi dusunuyorum.bu teklif cok sacma mi olur.?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede birine samimi bi arkadaşına dostuna devredersen inşallah uzaklaşmazsın ama uzaklaşırsan en azından siteden kazanılan paranın da sana bir faydası dokudur aldıgın reklamlar falan sayesinde.Park edersen kesin bi kazanç yok banlanırsın vb allah korusun o daha kötü hem sitenin kullanıcıları gider site gider parada kazanamamış olursun.

Bu arada mahkemede başarılar iyi şanslar

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özel mesaj ile siteyi bildirirsen hite bakıp yardımcı olabilirim :cool:

R

rergun

Misafir
Buna benzer bi durumlada ben karşı karşıyayım
70k lik bir sitem mahkeme kararı ile kapatıldı hitin %10 kısmı yurtdışı şu anda yaklaşık 14k kadar hit var sedo ya parkemeyi düşünüyorum hitin %90 ı google ne yapmamı önerirsiniz ?

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dazlak.com adamalr boyle yaptı yıllar once sattığıdma halada boyle duruyor ban flan gormedı bugune kadar en kotu ıhtımal bu şekılde yapın kalsın ne olacak :)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
domaınsponsor hakkında genış bır bılgı bulamadım bıraz açıklayıcı bılgıelr varmı acaba ?elımde 500 - 1500 tekıllı bazı sıteler var park edeyım :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
sedoparking ana sayfadan domaini aratıp detaya baktığımda böyle bir yazı çıkıyor bu ne demek oluyo şimdi dakka bir gol birmi :s

You have been permanently banned from our site.

Reason: Too many fraudulent users from your region.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemizden sınırsız banlandınız.
Sebep sizin ülkenizde çok sahtekar üye var demek istemiş sanırım...
geçmiş olsun:(

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Sitemizden sınırsız banlandınız.
Sebep sizin ülkenizde çok sahtekar üye var demek istemiş sanırım...
geçmiş olsun:(

iyide bu nasıl olur admin panelden istatistikleri takip ettiğim zaman sürekli güncel tutuyor yoksa bu bir kandırmacamı, ne belalı bir işmiş bu park işi bugün olan oldu yarın siteyi açarım yeniden ne pahasına olursa olsun.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o yazı onemlı degıl aldırma.
Hesabına login olabıldıgın surece problem yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5