İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İsteyene 140 YTLlik Adwords Kurulur

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsteyen pm atsın yardımcı olurum. Eğer kuponunuz varsa elinizde ücretsiz kurulum yaparım, yoksa bende kupon var ufak bi ücret karşılığı kurarım.

S

sohbetorg

Misafir
Kupon varda Bu güven meselesidir. Aceba nasıl olucak bu is

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla güven meselesi diyorsunda, kayıt tarihime ve mesaj sayıma bak. Kuponlar geçersiz değil. Bazen anahtar kelimelere 13.55 ytl istiyor ama bunuda aşmasını biliyoruz. Birde günlük bütçe ile alakası var reklamların çıkmasının.

S

sohbetorg

Misafir
ben 140 YTL lik bir kac tane adwors kurmanı istiyorum tşk :)

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar garanti kurulum devam ediyor. özel mesajdan iletişime geçin. Aldığınız kuponların patlama derdi yok.

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
123mp3 nasıl oluyor bu olayı ben bilmiyorum ozelime açıklayıcı bilgi yollarmısın işi yarar bişiyse bizde alalım :D
ads sitelerimize destek lazım iyice düştü gelirler...

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adwords kurulumu sıfır sorunludur(absürt hariç bazı kelimelere google onay isteyebiliyor). Başınızın ağrımasını istemiyorsanız özel mesaj atın!

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
123mp3' Alıntı:
Adwords kurulumu sıfır sorunludur(absürt hariç bazı kelimelere google onay isteyebiliyor). Başınızın ağrımasını istemiyorsanız özel mesaj atın!

ö.m attım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5