İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İsteyenlere CJ Türkiye Account Verilir Hiç kullanılmamış

C

Commision_Junction

Misafir
İsteyenlere CJ Türkiye Account Verilir Hiç kullanılmamış 8 account var ve hepsi Turkey ilgilenenler bana [email protected] adresinen ulaşabilirler.fiyatı 50 $

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi, başlığı şöyle yazsan daha iyi olurdu bence :)

bayandan az kullanılmış, klimalı, full account

daha iyi gider :)

hadi kolay gelsin

K

Kowalski

Misafir
Cj.com'dan üye olunamıyor mu? Artık yeni üyelik yok mu? Büyük bir hırsla account dağıtmaya çalıştığınıza göre öyle olmalı, merak ettim.

P

PhpMaster

Misafir
@Kowalski
hoca CJ artık Türkiye dışında tüm ülkelere hizmet veriyor. Bende sebebini anlamış değilim. Fakat bi arkadaş bana ingiliz firması olduğunu sölemişti belki ondandır :)
Ayrıca artık CJ den alınacak accountun ne kadar güvenilir olduğu konusundada şüpheliyim açıkcası. Adam Türkiye'den üye kabul etmediğine göre parada göndermez. :p

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
cj hesabımı iptal etti ama adamlar dürüst çalışıyor.türkiye dışında rusya da yok.başta tüm ülkeler vardı.brezilya da yok.niye çünkü bu ülkeler bizimki de dahil (ben de dahil) çabuk köşe dönmek isteyen insanlarla dolu.Gelişmekte olan ülkeler.USA gibi değil (zengin) ama afrika gibi de değil.Biraz para kazanırsa USA gibi yaşayabilir.Mesela cj den çok para aldı türkiye hiç sale den kazanan oldu mu ?

cj niye iyi?çünkü tek sayfalık ad soyad email doldurtarak 2 dolar kazanabileceğiniz (benim bildğim ) başka yer yok.yani problem biz de.yani artık (100-200 milyon a reklam yeter bana demiyorsanız) birşey satabilmeli.

F

funcitytr

Misafir
arkadaş ben senden o acountu alırım ama parayı hemen veremem ÇÜnkü ;

Ben daha önce cj yi hiç kullanmadım. Sitemizn günlük hiti : 700 tekil civarında. Adres : www.funcity-tr.com
ve bir çok sitem daha var. Eğer ben yaralanabilirsem sanada parasını öderim. Güvenirlik açısından soracak olursan www.orange.gen.tr adresi benim orayı incele sonra bana haber ver...,

iyi çalışmalar....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5